اجتماع روز ملی مبارزه با استکبار جهانی در رشت برگزار می‌شود

اجتماع روز ملی مبارزه با استکبار جهانی در رشت برگزار می‌شود

به گزارش سراج24، حجت‌الاسلام مجتبی اشجری صبح شنبه در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به همزمانی هفدهم ربیع سالروز ولادت فرخنده رسول اعظم (ص) و امام صادق (ع) با یوم الله ۱۳ آبان (روز ملی مبارزه با استکبار جهانی)، گفت: اجتماع باشکوه روز ملی مبارزه با استکبار جهانی ساعت ۱۵:۳۰ عصر روز سه‌شنبه ۱۳ آبان با رعایت کامل شیوه‌نامه‌های بهداشتی در شهر رشت برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: اجتماع باشکوه یوم‌الله ۱۳ آبان شهر رشت به صورت نمادین و با حضور محدود مردم انقلابی و با رعایت الزامات ستاد ملی مقابله با کرونا در پیاده راه فرهنگی شهدای ذهاب (شهرداری) رشت برگزار می‌شود.

اشجری تصریح کرد: علاوه بر مرکز استان در شهرستان‌ها نیز حسب تصمیم ستادهای شهرستانی مراسم بزرگداشت یوم الله ۱۳ آبان (روز ملی مبارزه با استکبار جهانی) با رعایت توصیه‌های بهداشتی برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به وضعیت متفاوت امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا، تاکید کرد: در هیچ نقطه از استان گیلان راهپیمایی ۱۳ آبان برگزار نخواهد شد و این مراسم به شکل اجتماع و صرفاً در فضای باز و به دور از هرگونه تجمع فشرده همراه با ماسک و رعایت توصیه‌های بهداشتی برگزار خواهد شد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان ضمن محکومیت اهانت گستاخانه رئیس‌جمهور فرانسه به ساحت قدسی رسول مهربانی، اظهار کرد: مردم انقلابی و همیشه در صحنه استان گیلان در یوم‌الله ۱۳ آبان ضمن بیعت مجدد با پیامبر رحمت حضرت محمد (ص)، خشم و نفرت خویش را از این اقدام نابخردانه سیاستمداران غربی به نمایش خواهند گذاشت.

وی با بیان اینکه سخنران مراسم بزرگداشت یوم‌الله ۱۳ آبان شهر رشت سردار دکتر حمیدرضا مقدم‌فر (مشاور فرهنگی و رسانه‌ای فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی) خواهد بود، افزود: این مراسم به‌شکل زنده از شبکه باران سیمای مرکز گیلان پخش خواهد شد.

اخبار مرتبط

انقلاب اسلامی در افول استکبار جهانی نقش اول را ایفا کرده است

مراسم بزرگداشت یوم الله ۱۲ بهمن در رشت برگزار می شود

مراسم ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) در رشت برگزار می‌شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha