نفرت پراکنی را به اسم آزادی بیان جا می‌زنند

نفرت پراکنی را به اسم آزادی بیان جا می‌زنند

به گزارش سراج24، رامین نظامی‌خواه اظهار داشت: این توهینی آشکار به مسلمانان جهان است و به هیچ‌وجه پذیرفته نیست که نفرت پراکنی را به اسم آزادی بیان جا می‌زنند.

این کارشناس ارشد ارتباطات، بیان داشت: دیگر دوران استفاده از رسانه‌ها به مثابه گلوله جادویی تمام شده است و چنین حرکت‌هایی توسط رسانه‌های غربی اصطلاحا اثر بومرنگ داشته و موجب از بین رفتن اعتبار آنها می‌شود.

نظامی‌خواه تکرار چنین مواردی با حمایت دولت‌های غربی را نشانگر پوچ بودن ادعاهای لیبرالیسم در زمینه احترام به فرهنگ‌های مختلف بشری و نمودی از تسلط سیاست‌های استکباری بر بنگاه‌های رسانه‌ای به‌ظاهر مستقل دانست.

این فعال رسانه‌ای از تمام مسلمانان جهان خواست پژواک‌دهنده عشق به پیامبر صلح و مهربانی و رسواکننده معاندان و مغرضان در رسانه‌های اجتماعی باشند و جبهه مسلمانان و آزادگان جهان در فضای مجازی را شکل دهند تا ابزاری که دشمن در خدمت استثمار ابنا بشر و اسلام‌ستیزی قرار داده، تبدیل به بستری برای شکستن امپراطوری رسانه‌ای لیبرال سرمایه‌داری شود.

مسوول بسیج رسانه آذربایجان‌شرقی، تاکید کرد: پیشروی جبهه جوانان مومن انقلابی در عرصه رسانه و به‌خصوص تولید و انتشار وسیع محتواهای اثربخش در رسانه‌های فرامرزی، دشمن را سردرگم کرده است. اقدامات بی‌شرمانه‌ای چون توهین به مقدسات نمی‌تواند در مقابل کارهای هنری و رسانه‌ای که وجدان‌های بیدار ملت‌های جهان را نسبت به جنایت‌های غرب آگاه کرده است؛ تاثیری داشته باشد بلکه این خطای دشمن، دست آنها در استفاده ماکیاولیستی از رسانه را بیش از پیش رو می‌کند.

اخبار مرتبط

تشکیل ۳۸هزار گروه جهادی محلات

نیروی جوان، متخصص و متعهد از برجستگی‌های بسیج سازندگی است

توزیع 2000بسته معیشتی و 9000 افطاری در هرمزگان

0 نظر

ارسال نظر

capcha