دولت هم‌تراز انقلاب باید روی کار بیاید

دولت هم‌تراز انقلاب باید روی کار بیاید

به گزارش سراج24، حجت الاسلام رستگار امشب اظهار داشت: بعد از ۱۴۰۰ سال امروز ملت ما با افتخار تفکر و اندیشه سکولاریزم و کمونیسم و غیره را شکست داده‌اند و پیامبر اسلام(ص)شعار لااله الله در عالم هستی برای نابودی ظلم سرداد و فرزندش امام راحل شعار نه شرقی و نه غربی را در جهان فریاد زد و انقلاب اسلامی ایران اکنون به عنوان الگو در جهان معرفی شده است .

وی بابیان فروپاشی دنیای غرب و نابودی تفکرات ظالمانه آنها گفت:شاهد فروپاشی دنیای غرب هستیم و اسلام ناب محمدی در کشورهای جهان الگو پذیری شده است ، آمریکای جنایتکار در مقابل اراده الهی مردم ایران شکست خورده است و با شجاعت فرزندان انقلاب در حال مبارزه هستند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت ولی عصر(عج) خوزستان عنوان کرد: الان بزرگترین تهدید برای استکباران جهانی،انقلاب اسلامی قدرتمند ایران است و آمریکا تا کنون هیچ غلطی نتوانسته انجام بدهد و همیشه شکست خورده ملت ایران  بوده است و هواپیمای جمهوری اسلامی ایران با افتخار در سرزمین آمریکا کشور ونزوئلا نشسته ولی آمریکا هیچ غلطی نتوانست بکند.

وی بااشاره به روی کار آمدن انقلابی ها بیان کرد:هر جا نیروهای انقلابی باشند کشور پیشرفت نموده چون با اراده الهی کار کرده اند و دولتی باید روی کار بیاید که هم تراز انقلاب باشد که انشاالله این امر محقق خواهد شد.

اخبار مرتبط

دستگیری 3 تن از عناصر تروریست ضد انقلاب در شمالغرب کشور

دولت عزمی برای حل مشکلات ندارد

رهبر انقلاب درگذشت حجت‌الاسلام شهیدی را تسلیت گفتند

0 نظر

ارسال نظر

capcha