دولت هم‌تراز انقلاب باید روی کار بیاید

دولت هم‌تراز انقلاب باید روی کار بیاید

به گزارش سراج24، حجت الاسلام رستگار امشب اظهار داشت: بعد از ۱۴۰۰ سال امروز ملت ما با افتخار تفکر و اندیشه سکولاریزم و کمونیسم و غیره را شکست داده‌اند و پیامبر اسلام(ص)شعار لااله الله در عالم هستی برای نابودی ظلم سرداد و فرزندش امام راحل شعار نه شرقی و نه غربی را در جهان فریاد زد و انقلاب اسلامی ایران اکنون به عنوان الگو در جهان معرفی شده است .

وی بابیان فروپاشی دنیای غرب و نابودی تفکرات ظالمانه آنها گفت:شاهد فروپاشی دنیای غرب هستیم و اسلام ناب محمدی در کشورهای جهان الگو پذیری شده است ، آمریکای جنایتکار در مقابل اراده الهی مردم ایران شکست خورده است و با شجاعت فرزندان انقلاب در حال مبارزه هستند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت ولی عصر(عج) خوزستان عنوان کرد: الان بزرگترین تهدید برای استکباران جهانی،انقلاب اسلامی قدرتمند ایران است و آمریکا تا کنون هیچ غلطی نتوانسته انجام بدهد و همیشه شکست خورده ملت ایران  بوده است و هواپیمای جمهوری اسلامی ایران با افتخار در سرزمین آمریکا کشور ونزوئلا نشسته ولی آمریکا هیچ غلطی نتوانست بکند.

وی بااشاره به روی کار آمدن انقلابی ها بیان کرد:هر جا نیروهای انقلابی باشند کشور پیشرفت نموده چون با اراده الهی کار کرده اند و دولتی باید روی کار بیاید که هم تراز انقلاب باشد که انشاالله این امر محقق خواهد شد.

اخبار مرتبط

تصاویر منتسب به درگیری سراوان جعلی است

دولت خود را موظف به عمل به قانون می‌داند

اعضای مجلس خبرگان با رهبر انقلاب دیدار کردند

0 نظر

ارسال نظر

capcha