مردم در محکومیت فرانسه جلوتر از مسئولان هستند

مردم در محکومیت فرانسه جلوتر از مسئولان هستند

به گزارش سراج24، حجت‌الاسلام عبدنبی موسوی‌فرد نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اهواز، ظهر امروز در مراسمی در شوشتر اظهار کرد: مسئولان دست‌اندرکار بایستی، فرانسه و رئیس جمهور نادان آن کشور را با تحریم‌های مناسبی مواجه سازند. در کویت کالاهای فرانسه را تحریم کرده‌اند اما در کشور ما هنوز چنین اقداماتی را ندیده‌ایم.

وی با اشاره به مشکلات  اقتصادی افزود: ما در شرایط اقتصادی نامناسب و در واقع در جنگ اقتصادی قرار داریم. وقتی بین مردم هستیم مرتباً اعتراض دارند، اما با این اوصاف برای حفظ نظام و انقلاب مقاومت می‌کنند.

وی با تاکید بر بیان برکات انقلاب اسلامی برای نسل امروز ابراز داشت: قبل از انقلاب هیچگونه پتروشیمی در بندر امام نداشتیم اما الان ۲۲ شرکت اینچنینی وجود دارد. چپ و راست استان را نگاه کنید و قبل و بعد از انقلاب را مقایسه کرده و پیشرفت‌های چشمگیر را بررسی کنید. قبل از انقلاب یک کارخانه فولاد بوده اما بعد از پیروزی انقلاب ۱۶ کارخانه فولاد ایجاد شده است.

وی افزود: این همه دستاورد در استان داریم اما سختی‌های کمرشکن معیشتی گاهی نمی‌گذارند این‌ها را ببینیم. وظیفه همه ماست که این توفیقات را بازگو کرده و پیشرفت‌ها را بگوییم تا مردم و خصوصاً نسل امروز از آن‌ها مطلع باشند.

موسوی‌فرد با محکوم نمودن توهین رئیس جمهور فرانسه به پیامبر اعظم (ص) گفت: اینکه به پیامبر عظیم الشان اسلام توهین می‌کنند، نه اینکه آن‌ها ضربه‌ای به دین و ما وارد کرده‌اند، بلکه پیامبر ما به آن‌ها ضربه زده و این یعنی اسلام و تشیع توانسته فرامرزی و در تمام جغرافیای موجود گسترش یابد.

وی در بخشی دیگر از سخنانش با بیان اینکه ائمه جمعه زبان مردم هستند بیان کرد: در اهواز در هر محله‌ای رفتیم مشکل فاضلاب را دیدیم. ۳ جلسه محضر رهبر انقلاب رفته و مشکل را مطرح کردم. حضرت آقا هم عنایت ویژه‌ای داشتند و این مشکل را با اختصاص اعتباری از صندوق توسعه‌ ملی دنبال کردند.

در پایان این مراسم، مردم شوشتر با سر دادن شعارهایی علیه رئیس جمهور فرانسه، توهین به ساحت مقدس پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد (ص) را محکوم کردند.

اخبار مرتبط

آقای اردوغان! اطرافیان‌تان به شما خیانت کردند

سرزمین‌های آذربایجان همه باید آزاد شود/این گرانی‌های اخیر توجیه ندارد/ خیلی از مشکلات کنونی کشور مربوط به خود ماست

امت اسلامی با تمسک به قرآن و سنت نبوی مسیر سعادت را می‌پیماید

0 نظر

ارسال نظر

capcha