کمک خیرین ایلامی از طریق اپلیکیشن شهید هادی

کمک خیرین ایلامی از طریق اپلیکیشن شهید هادی

به گزارش سراج24، محبوبه حسینی مسوول قرارگاه جهادی شهید ابراهیم هادی گفت: این قرارگاه با ۴ رویکرد اقتصادی، فرهنگی، جهادی و سیاسی مشغول به فعالیت است و اپلیکیشن قرارگاه جهادی نیز به عنوان بازوی قدرتمند قرارگاه محسوب می‌شود.

وی افزود: اپلیکیشن شهید هادی دارای خدمات بی‌شماری در سراسر کشور است که تمام خدمات آن برای مشتری‌هایی که از طرف قرارگاه جهادی و اپلیکیشن هادی مراجعه کنند تخفیفاتی را شامل می‌شود؛ هتل‌ها، فروشگاه‌های مواد غذایی، داروخانه و پزشکانی که در اپلیکیشن ثبت هستند با مراجعه به آنها می‌توانند از تخفیفات ویژه‌ای بهره مند شوند.

مسوول قرارگاه جهادی شهید ابراهیم هادی در ایلام تصریح کرد: این اپلیکیشن شبکه اجتماعی شبیه به برنامه تلگرام است و با سرعت بیشتر و کارایی بهتر حتی در مواقع قطع اینترنت قابل استفاده است؛ قرارگاه جهادی شهید ابراهیم هادی در کل کشور در حال فعالیت بوده  و با ۶۰۰ هزار نفر عضو در کل کشور بزرگترین قرارگاه کشور محسوب می‌شود.

وی ادامه داد: در بخش اقتصادی توانسته‌ایم با  ایجاد تولیدی‌های زود بازده در کل کشور از جمله مانتو حورا، لباس کودک هیلا، تولیدی شلوار، تولید مواد ارگانیک و تولید کرم‌های نانو خوش بدرخشیم و این تولیدی‌ها در ۵ ماه اخیر افتتاح و با نازلترین قیمت بدون واسطه به دست مشتری رسیده است. 

حسینی گفت: در بخش فرهنگی و سیاسی با ایجاد یک گروه ۵۶۰۰ نفری در استان توانسته‌ایم کارهای فرهنگی و سیاسی قابل قبولی را انجام دهیم.

وی خاطر نشان کرد: در بخش جهادی نیز توزیع بسته‌های معیشتی در کل استان از جمله  تهیه جهیزیه و کمک به بیماران نیازمند در دستور کار بوده و همچنین در بخش اقتصادی دو طرح صادراتی نیز در حال اجرا است.

حسینی ادامه داد: https://t.me/joinchat/B0pbu0RpH_jSm3a_s1Geiw لینک گروه قرارگاه جهادی شهید ابراهیم هادی در استان ایلام است.

اخبار مرتبط

0 نظر

ارسال نظر

capcha