جسارت به ساحت نورانی پیامبر(ص) اهانت به تمامی ادیان الهی است

 جسارت به ساحت نورانی پیامبر(ص) اهانت به تمامی ادیان الهی است

به گزارش سراج24، آیت الله علی خاتمی ظهر پنجشنبه به مناسبت روز ۱۳ آبان در محل مزار شهدای پایین، با بیان اینکه دشمن با نقشه‌های فراوان در تلاش است دانش آموزان را از اهداف انقلاب جدا کند، گفت: جوانان باید بصیرت خود را تقویت کنند.

وی با بیان اینکه به برکت خون شهدا همین دانش آموزان ادامه دهنده راه شهیدان هستند، اظهار کرد: جوانان باید با توطئه‌های دشمنان به خوبی آشنا شوند.

نماینده ولی فقیه در استان زنجان، با بیان اینکه دانش آموزان در تمامی عرصه‌ها از جمله علمی، فرهنگی و هنری، ورزشی باید فعال باشند، تاکید کرد: جوانان باید برای تزکیه نفس تلاش کنند.

خاتمی با بیان اینکه امروز عرصه جنگ، عرصه مبارزه فرهنگی است، ابراز کرد: دانش آموزان پرچم داران این نهضت هستند و این انقلاب به دست این دانش آموزان ادامه تداوم دارد.

وی به بی احترامی رئیس جمهور فرانسه به ساحت مقدس پیامبر اشاره کرد و گفت: این اقدام وقیحانه روزنامه فرانسوی در توهین به پیامبر گرامی اسلام (ص) مغایر با حقوق بشر و همچنین نقض حقوق مسلمانان و دیگر ادیان الهی است.

نماینده ولی فقیه دراستان و امام جمعه زنجان، با بیان اینکه هرگونه جسارت به ساحت نورانی پیامبر اهانت به تمامی ادیان الهی است، تصریح کرد: این گستاخی همچون لکه ننگی بر پیشانی رئیس جمهور فرانسه خواهد ماند و این نشان دهنده انحطاط فرهنگ غربی است.

خاتمی به پیام مقام معظم رهبری به جوانان فرانسه اشاره کرد و گفت: دین اسلام دین فطرت است و فطرت‌های پاک به دنبال حقیقت هستند.

اخبار مرتبط

آشنایی جامعه انسانی با توحید، بزرگترین خدمت پیامبر (ص) به بشریت

آشنایی جامعه انسانی با توحید، بزرگترین خدمت پیامبر (ص) به بشریت

آمار دقیق شهدای روحانی در سال‌های پس از انقلاب

0 نظر

ارسال نظر

capcha