وحدت شیعه و سنی باید در عمل اجرا شود

وحدت شیعه و سنی باید در عمل اجرا شود

به گزارش سراج24، حجت الاسلام و المسلمین ابوالقاسم یعقوبی ظهر امروز در گردهمایی ائمه جمعه خراسان شمالی که در دفتر امام جمعه بجنورد برگزار شد، اظهار کرد: جامعه باید با فرهنگ مهدوی آشنا شود و بداند که زمین و زمان با ظهور امام عصر، حیات و عدل پیدا می‌کند.

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی بیان داشت: بشارت آمدن منجی را همه پیامبران داده‌اند و عدالت‌گستری از ثمرات ظهور مهدی موعود خواهد بود.

وی با اشاره به فرا رسیدن هفته وحدت افزود: ماه ربیع، ماه مولود بزرگی است که بشریت را از جهالت نجات داد و هفته وحدت از یادگارهای ماندگار امام عزیز است.

حجت الاسلام یعقوبی تاکید کرد: ما در اعتقادات محکم هستیم اما در عمل اهل جنگ و دعوا نیستیم و اهل وحدت می‌باشیم و معتقدیم وحدت راه عزت و تداوم عزت است و این وحدت باید در عمل بروز داشته باشد.

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی ولادت پیامبر و اتفاقات پس از آن را نشان دهنده عظمت پیامبر و خاتمیت دین خدا دانست و گفت: تولد پیامبر اسلام همه قدرت‌های پوشالی را شکست و نشان داد دین اسلام برای مقابله با ابرقدرت‌ها آمده است.

وی در انتها با اشاره به روز نوجوان و بسیج دانش‌آموزی، بیان داشت: جوانان و نوجوانان ما با روح بصیرت باید بتوانند راهگشای کشور باشند تا مانند شهید فهمیده در تاریخ ماندگار شوند.

اخبار مرتبط

شهید قاسم سلیمانی نماد وحدت و دفاع از کیان اسلامی در جهان بود

هر کسی به مقدسات اهانت کند بدون شک از اسلام خارج شده است

وحدت یک استراتژی و راهبرد مستمر است

0 نظر

ارسال نظر

capcha