وحدت شیعه و سنی باید در عمل اجرا شود

وحدت شیعه و سنی باید در عمل اجرا شود

به گزارش سراج24، حجت الاسلام و المسلمین ابوالقاسم یعقوبی ظهر امروز در گردهمایی ائمه جمعه خراسان شمالی که در دفتر امام جمعه بجنورد برگزار شد، اظهار کرد: جامعه باید با فرهنگ مهدوی آشنا شود و بداند که زمین و زمان با ظهور امام عصر، حیات و عدل پیدا می‌کند.

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی بیان داشت: بشارت آمدن منجی را همه پیامبران داده‌اند و عدالت‌گستری از ثمرات ظهور مهدی موعود خواهد بود.

وی با اشاره به فرا رسیدن هفته وحدت افزود: ماه ربیع، ماه مولود بزرگی است که بشریت را از جهالت نجات داد و هفته وحدت از یادگارهای ماندگار امام عزیز است.

حجت الاسلام یعقوبی تاکید کرد: ما در اعتقادات محکم هستیم اما در عمل اهل جنگ و دعوا نیستیم و اهل وحدت می‌باشیم و معتقدیم وحدت راه عزت و تداوم عزت است و این وحدت باید در عمل بروز داشته باشد.

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی ولادت پیامبر و اتفاقات پس از آن را نشان دهنده عظمت پیامبر و خاتمیت دین خدا دانست و گفت: تولد پیامبر اسلام همه قدرت‌های پوشالی را شکست و نشان داد دین اسلام برای مقابله با ابرقدرت‌ها آمده است.

وی در انتها با اشاره به روز نوجوان و بسیج دانش‌آموزی، بیان داشت: جوانان و نوجوانان ما با روح بصیرت باید بتوانند راهگشای کشور باشند تا مانند شهید فهمیده در تاریخ ماندگار شوند.

اخبار مرتبط

حمایت 11 هزار حامی از سه هزار فرزند محسنین در قزوین

حمایت ۳۲۰۰۰ حامی از ایتام و محسنین استان مرکزی

«قدس» روز وحدت جهانی مسلمان برای محو رژیم صهیونیستی است

0 نظر

ارسال نظر

capcha