نقش نهادهای صنفی در ترویج سینمای انقلاب بررسی می شود

نقش نهادهای صنفی در ترویج سینمای انقلاب بررسی می شود

به گزارش سراج24، به نقل ستاد اطلاع‌رسانی شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت، برنامه تلویزیونی «افق سینما» در جدیدترین برنامه خود، جمعه نهم آبان ساعت ۱۶ موضوع نقش نهادهای صنفی در ترویج سینمای انقلاب و دفاع مقدس را بررسی می کند.

این برنامه در بخش اول میزبان سیدضیا هاشمی رئیس جامعه صنفی تهیه کنندگان سینمای ایران است و در بخش دوم با حضور سید رسول منفرد مسئول اکران های مردمی یازدهمین جشنواره فیلم عمار، پیرامون جوانگرایی و جشنواره های سینمایی به بحث و گفتگو می پردازد.

«افق سینما» که کاری مشترک از شبکه افق و انجمن سینمای انقلاب و دفاع‌مقدس است، با هدف معرفی و بررسی چالش های موجود در سینمای انقلاب اسلامی، دفاع‌مقدس و مقاومت به‌صورت ترکیبی تولید می‌شود و در برگیرنده گفت‌وگوهای کارشناسی و تحلیلی پیرامون موضوعات مختلف و نیز بخش‌های تصویری متنوع است.

اجرای این برنامه بر عهده سعید الهی کارشناس سینما و رسانه است و تهیه‌کنندگی آن را علی اکبرکرد بر عهده دارد.

مرحله دوم شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت یکم تا هفتم آذر همزمان با هفته بسیج در بخش‌های «مسابقه اصلی»، «سیدالشهدای مقاومت»، «روایت قلم»، «نقد، پژوهش، تحلیل» «فیلم به معنای مطلق» و انتخاب برگزیدگان ملی «فیلمسازان بسیجی» به دبیری مهدی عظیمی‌میرآبادی برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط

پخش ویژه برنامه گرامیداشت شهید فخری‌زاده از حرم رضوی

دوست دارم در کارهایی باشم که مقابل ظلم می‌ایستد

اعلام نامزدهای "بخش سیدالشهدا" جشنواره مقاومت

0 نظر

ارسال نظر

capcha