اسیر فلسطینی از ایران و محور مقاومت قدردانی کرد

 اسیر فلسطینی از ایران و محور مقاومت قدردانی کرد

به گزارش سراج24، به نقل از شبکه تلویزیونی العالم؛ ماهر الاخرس در گفتگوی ویژه با خبرنگار شبکه العالم از ایران و مواضع افتخار آمیز آن در حمایت از ملت فلسطین تشکر و قدردانی کرد.

وی همچنین از همه آزادگان جهان که از فلسطین و آرمان‌های آن حمایت می‌کنند تشکر کرد.

خبرنگار شبکه گفت: به رغم تلاش‌ها و توطئه‌های رژیم اشغالگر اسرائیل در شکستن اعتصاب غذای ماهر الاخرس وی با همه درد و رنج‌هایی که متحمل می‌شود در این مصاحبه تاکید کرد که هیچگاه تسلیم نخواهد شد.

وی تصریح کرد: «ما از جمهوری اسلامی ایران و ملت شریف آن که در شرایط تحریم بسر می‌برد، تشکر می‌کنیم؛ ملت و دولتی که به علت مواضع افتخار آمیزی که اتخاذ کرده است در تحریم و محاصره قرار دارد. مواضع ایران همواره در حمایت از ملت فلسطین است؛ ملتی که اشغالگری صهیونیسم را نمی‌پذیرد. ما حتی در میان کشور‌های عربی و اسلامی و همه کشور‌های جهان چنین موضعی که ایران اتخاذ کرده است ندیده ایم. پس ما از ایران تشکر می‌کنیم».

المطران عطالله حنا رئیس اسقف‌های ارتدوکس شهر اشغالی قدس نیز با حضور در کنار تخت ماهر الاخرس در بیمارستان در گفتگو با خبرنگار العالم گفت: «ما به اینجا آمدیم تا به ماهر الاخرس تاکید کنیم که با او هستیم و به او بگوییم ان شاء الله تو پیروز هستی، زیرا وی بر حق است و ان شاء الله به میان عزیزانش و میهنش باز می‌گردد.

اخبار مرتبط

رژیم صهیونیستی ۴ اسیر فلسطینی را به طراحی عملیات تروریستی متهم کرد

حماس:هیچ مبادله اسرایی با دشمن جز با آزادی قهرمانان عملیات جلبوع انجام نخواهد شد

حماس: تاریخ، شجاعت اسرا در شکستن ابهت اسرائیل را ثبت خواهد کرد

0 نظر

ارسال نظر

capcha