بیانیه جامعه روحانیت شیراز در پی اهانت به پیامبر اسلام(ص)

بیانیه جامعه روحانیت شیراز در پی اهانت به پیامبر اسلام(ص)

به گزارش سراج24، جامعه روحانیت شیراز در پی اهانت رئیس جمهور فرانسه به ساحت مقدس پیامبر اسلامی بیانیه‌ای صادر کرد.

متن بیانیه بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

اظهارات کفر آلود ماکرون رئیس جمهور سبک مغز فرانسه و اهانت به ساحت قدسی پیامبر اعظم حضرت محمد مصطفی صلوات الله علیه و آله و سلم نشانگر عناد و کینه ورزی دشمنان اسلام است.

اهانت به پیامبر اعظم (ص) این عصاره اخلاق، خوبی‌ها و فضائل اهانت به همه ارزشهای انسانی و اخلاقی و همه انبیا و انسان‌های پاک است. این یک اقدام حساب شده از سوی رئیس جمهور فرانسه است که از سال‌ها پیش، سیاست اسلام هراسی و اسلام ستیزی را در دستور کار خود قرار داده و با صدها شیوه و هزاران ابزار تبلیغاتی و عملیاتی به مبارزه با اسلام و قرآن پرداخته و در واقع خط سیر نفاق و دشمنی را پیش گرفته است.

حمایت یک مقام بلند پایه که ادعای آزادی بیان، آزادی افکار و ادیان آسمانی را دارد از انتشار مطالب موهن حاکی از ضعف منطق و برهان و فقر فکری آنان در مقابل مکتب پیامبر اعظم (ص) و عصبانیت آنان از موج گرایش به اسلام است.

جامعه روحانیت شیراز ضمن محکومیت شدید این اقدام سخیف و سراسر توهین رئیس جمهور فرانسه از دستگاه دیپلماسی ایران اسلامی مجدانه درخواست دارد که هر چه سریع‌تر با احضار سفیر این کشور هتاک مراتب اعتراض و خشم مردم ایران اسلامی و سایر مسلمانان جهان را ابلاغ نموده و از همه مسلمانان جهان خصوصاً ایران اسلامی درخواست دارد که با اعتراض همه جانبه اعلام خشم و نفرت خود را نسبت به این قبیل هتاکی‌های کفر آلود و سیاست‌های پلید اسلام ستیزی اعلام نمایند.

اخبار مرتبط

جامعه روحانیت شیراز از آیت‌الله رئیسی حمایت کرد/ آیت الله رئیسـی به بهترین نحو پایداری خود را به اهداف انقلاب اسلامی به اثبات رسانده است

با قهر کردن با صندوق‌ها گره‌ای باز نمی‌شود / رئیسی یک مدیر میدانی است

برگزاری مانور انتخابات الکترونیکی در شیراز

0 نظر

ارسال نظر

capcha