دشمن استفاده از فضای مجازی را اولویت خود در جنگ نرم می‌داند

دشمن استفاده از فضای مجازی را اولویت خود در جنگ نرم می‌داند

به گزارش سراج24، حجت‌الاسلام عیسی سلیمانی عصر امروز در دیدار با مسؤولان بسیج دانش‌آموزی حوزه ایمان شاهرود، با گرامیداشت ایام ماه ربیع‌الاول و هفته بسیج دانش‌آموزی، با بیان اینکه امروز اهمیت فضای مجازی با توجه به شیوع ویروس منحوس کرونا دوچندان شده است، افزود: استکبار جهانی تمرکز خود را روی جمهوری اسلامی ایران قرار داده؛ چراکه ایران مقتدر مقابل آنها ایستاده و برای همین تلاش دارند تا در جنگ نرم، با استفاده از فضای مجازی به اهداف شوم خود برسند.

وی با اشاره به توهین نشریه فرانسوی به ساحت مقدس پیامبر اسلام (ص) و حمایت رئیس‌جمهور این کشور از این اقدام گفت: فرانسه سال‌هاست که استقلال سیاسی ندارد و وابسته به آمریکاست و نقش پلیس بد یا خوب را در جهان ایفا می‌کند؛ امروز هم این اتفاقات منشأ از آمریکا می‌گیرد و آنها فقط مجری اهداف استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا هستند.

مسؤول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان شاهرود با اشاره به اجرای برنامه‌های بسیج و سپاه و گرامیداشت هفته بسیج دانش‌آموزی، بر لزوم توجه به هدفمند بودن برنامه‌ها و اثرگذاری آنها و استفاده از ظرفیت فضای مجازی تأکید کرد.

سلیمانی معرفت‌افزایی در مقابله با تمهیدات نرم دشمنان را یادآور شد و افزود: امروز باید بسیار هوشمند و دقیق عمل و با استفاده از همه ابزارهای موجود در راستای ارتقای معرفت و بصیرت دانش‌آموزان تلاش کرد.

در این نشست، سرگرد علی احمدی فرمانده حوزه و حجت‌الاسلام جواد ملاابراهیمی مدیر عقیدتی نظارت حوزه ایمان شاهرود نیز به ارائه گزارشی از اقدامات خود پرداختند.

در پایان این نشست که مسؤولان نظارت و بازرسی و عقیدتی سیاسی دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان شاهرود نیز حضور داشتند، حکم مسؤولیت مدیر عقیدتی نظارت بسیج دانش‌آموزی حوزه ایمان شاهرود نیز به او اهدا شد.

اخبار مرتبط

طلاب اولویت های تبلیغ در فضای مجازی را بشناسند

رسانه ها و فعالان فضای مجازی مردم رانسبت به اهداف دشمنان آگاه کنند

بسیج از کجا آمد؟

0 نظر

ارسال نظر

capcha