تقریب مذاهب در کردستان یک معروف بزرگ است

تقریب مذاهب در کردستان یک معروف بزرگ است

به گزارش سراج24، حجت الاسلام عبدالرضا پورذهبی پیش از ظهر امروز در چهارمین جلسه ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر کردستان از وحدت و تقریب بین مذاهب به عنوان یک معروف بزرگ در استان نام برد و خواستار توجه اقشار مختلف به این مهم شد.

وی افزود: کسی دولت را از حاکمیت جدا نمی‌داند، لذا باید با پرهیز از تنگ نظری مواظب باشیم در بحث امر به معروف و نهی از منکر اسرار شخصی افراد برملا نشود.

نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان خاطرنشان کرد: البته نمی‌توان جلوی انتقادات به‌جا را گرفت چرا که کاستی‌ها و مشکلاتی وجود دارد و بدون انتقاد و مطالبه‌گری نمی‌توان این مشکلات را رفع کرد.

پورذهبی افزود: در راستای احیای امر به معروف و نهی از منکر نیاز به گفتمان سازی داریم و ما می‌توانیم پس از پایان شیوع کرونا با بیش از ۷۰ هزار سخنرانی در خطبه‌های نماز جمعه این مهم را اجرایی کنیم.

وی با اشاره به ظرفیت‌های فضای مجازی، اظهار داشت: باید از منافع فضای مجازی بهترین بهره را بگیریم چرا که جلوی برخی از آسیب‌ها را در فضای مجازی نمی‌توانیم بگیریم.

پورذهبی از تکریم ارباب رجوع به عنوان یک معروف در ادارات و سازمان‌های استان کردستان نام برد و گفت: در فضای سختی که کرونا و مشکلات اقتصادی بر مردم تحمیل کرده است انتظار داریم مدیران و مسئولان دستگاه‌های اجرایی این مهم را به کارکنانشان گوشزد کنند.

اخبار مرتبط

کار رسانه‌ای با محور امر به معروف و جلب رضای خدا، زمینه‌ساز موفقیت است

آمریکا فهمیده هرجا ایران باشد جایی برای حضور آنها نیست

روحانیون کردستان نقش مهمی در پیشبرد اهداف انقلاب ایفا کرده‌اند

0 نظر

ارسال نظر

capcha