بیانیه بنیاد بین‌المللی غدیر در محکومیت اهانت رئیس جمهور فرانسه

بیانیه بنیاد بین‌المللی غدیر در محکومیت اهانت رئیس جمهور فرانسه

به گزارش سراج24، بنیاد بین‌المللی غدیر با انتشار بیانیه‌ای اهانت رئیس جمهور فرانسه به مقدسات اسلامی را محکوم کرد.

در این بیانیه آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

یُرِیدُونَ لِیُطْفِئُوا نُورَ اللَّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَاللَّهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوْ کَرِهَ الْکَافِرُونَ» (الصف: ۸)

تکرار عمل وقیحانه نشریه فرانسوی شارلی‌ ابدو در اقدام به انتشار کاریکاتورهای موهن درباره پیامبر عظیم الشأن اسلام حضرت محمد مصطفی(ص)  و اهانت آشکار به پیامبر نور و رحمت و پیام آور عدالت، آزادی و کرامت انسانی  و به دنبال آن تایید این عمل شنیع  توسط امانوئل مکرون رئیس جمهور سفیه و بی آبروی  کشور فرانسه بار دیگر نشان داد که استکبار جهانی با احساس درماندگی و استیصال در مقابل موج عظیم خداخواهی، آزادی خواهی و توجه به ارزش‌های اسلامی و نیز بیداری ملت ها و رنگ باختن بساط لیبرال دمکراسی، در صدد است تا با اهانت و هتاکی و راه اندازی یک جنگ روانی خباثت آمیز، زمینه یک بازی بزرگ بر علیه جهان اسلام را فراهم آورد.

این اقدام موهن آغاز دور جدیدی از اسلام هراسی و اسلام‌ستیزی  در غرب است که می‌تواند اهداف بزرگتری را برای استکبار جهانی دنبال کند و بیانگرآن است که سردمداران غرب و صهیونیزم بین‌الملل با آلت دست قرار دادن این عنصر پلید در صددند تا خیانت سران مرتجع و خودفروخته عرب را تحت الشعاع قرار دهند.

می‌خواهند تا سناریوی ننگین خود در فلسطین اشغالی را مخفی نگه دارند و با اهانت و هتاکی و به دنبال آن با مهندسی سرویس‌های اطلاعاتی، تحریک گروه‌های افراطی و به تبع آن راه‌اندازی موجی از درگیری میان مسلمانان و پیروان سایر ادیان، به ناکامی‌های خود در عرصه جلوگیری از توسعه اسلام و گرایش شهروندان غربی به دین مبین اسلام و آموزه‌های پیامبر اعظم(ص)  سرپوش بگذارند.

اهانت به ساحت مقدس رسول مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی(ص) و کتاب آسمانی قرآن عظیم نه تنها یک حرکت رذیلانه، ضد انسانی و ضد اخلاقی بلکه در واقع جنگ با خدا و دشمنی‌ با تمامی ادیان آسمانی است و اقدامی است که برگ دیگری بر کارنامه سیاه اسلام ستیزان به بن بست رسیده غرب خواهد افزود. اما بی‌تردید این اقدام موهن و رفتار مشابهی که احتمالاً برای ادامه آن طراحی شده است نمی‌تواند مانع از رشد روزافزون اسلام درمیان ملت‌های جهان بحصوص مردم فرانسه باشد و نخواهد توانست مسائل اصلی جهان اسلام را از دایره دید و اهتمام مسلمانان جهان دور نگه دارد.

دولت‌های اسلامی، علما و اندیشمندان جهان اسلام، اساتید حوزه‌های علمیه و دانشگاه‌ها و آحاد مسلمانان باید برای جلوگیری از ادامه این حرکت ضد الهی و ضد بشری، صدای اعتراض خود را به گوش جهانیان برسانند. موج اعتراضات دولت‌ها و ملت‌های مسلمان و بلکه آزادگان جهان و تحریم کالاهای فرانسوی گام مناسبی برای مقابله با این فتنه بزرگ می‌باشد که البته کفایت نمی‌کند.

بنیاد بین المللی غدیر ضمن اینکه همراه و یک صدا با سایرمسلمانان و موحدان عالم، دشمنی بیشرمانه و وقیحانۀ رئیس جمهور بی‌خرد و خبیث فرانسه با پیامبر رحمت و مهربانی(ص) را به شدت محکوم می‌نماید معتقد است همان گونه که مقام معظم رهبری(مدظله العالی) فرموده‌اند، مسلمانان جهان هرگز دشمنی‌های سیاستمداران و سردمداران غربی نسبت به اسلام و مسلمین را فراموش نخواهند کرد و بر این باور است که این اقدام بی‌شرمانه مطمئناً موجب خواهد شد تا مکرون و امثال او به منفورترین افراد در جهان تبدیل شوند. اما اندوه فراوان جهان اسلام، باید با بصیرت، انسجام میان مسلمانان و پاسخ سرسختانه، پشیمان کننده و درس آموز آنها به این اقدام موهن جبران شود ان‌شاء‌الله.

اخبار مرتبط

لغو تحریم انصارالله به کنگره ابلاغ شد

ایلهان عمر: تحریم‌ها باعث مرگ هزاران ایرانی شد

علمای بحرین تحریم آستان قدس رضوی را محکوم کردند

0 نظر

ارسال نظر

capcha