کتابخانه حوزه علمیه رضویه لامرد افتتاح شد

 کتابخانه حوزه علمیه رضویه لامرد افتتاح شد

به گزارش سراج24، مدیر حوزه‌های علمیه استان فارس در این مراسم دوشنبه شب در این مراسم با بیان اینکه امروز دشمن در ابعاد مختلف در حال جنگ نرم با انقلاب اسلامی است، گفت: عملیات گسترده دشمن علیه مسلمانان به ویژه ایران اسلامی آغاز شده است.

حجت الاسلام ابراهیم استوار میمندی افزود: کُند کردن جبهه مقاومت و امید دادن به هم کیشان خود، دو حرکت شوم دشمن است.

مدیر حوزه‌های علمیه استان فارس ادامه داد: بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی، که در دومین سال آن قرار می‌گیریم نقشه راه برای همه ما است که براساس اندیشه، تفکر و حساسیت خاصی نوشته شده و باید به طور ویژه به آن پرداخت زیرا انقلاب ما مبتنی بر فطرت دینی ما است.

حجت الاسلام استوار میمندی در خصوص رسالت مهم حوزه‌های علمیه نیز ادامه داد: همت والا، نگاه تمدنی و حکمت محوری سه محور مهم است که در حوزه باید پیش برود.

وی اضافه کرد: جامعه پردازی یکی از وظایف حوزه علمیه است که باید همت و نگاه جهانی داشت و نیاز به تقوا، اخلاص و دانش محوری است.

حجت الاسلام حسین زاده امام جمعه لامرد نیز در این مراسم با اشاره به راه اندازی سالن کنفرانس و کتابخانه حوزه علمیه رضویه لامرد گفت: زنده یاد حاج مرتضی جهانبانی که از جانبازان هشت سال دفاع مقدس بود در زمان حیات خود همواره به عنوان یک خیر از حوزه علمیه رضویه لامرد در زمینه‌های مختلف حمایت می‌کرد و امروز راه این خیر عزیز و والامقام نیز توسط فرزندانش ادامه دارد.

سالن کنفرانس حجت الاسلام شیخ ابراهیم انصاری شهید اقتدار فرهنگی جمهوری اسلامی ایران، که خیریه زنده یاد حاج مرتضی جهانبانی است با اعتباری بالغ بر ٥٠٠ میلیون تومان و سالن کتابخانه علامه محمودی علامرودشتی با اعتباری بالغ بر ١٠٠ میلیون تومان به بهره برداری رسید.

اخبار مرتبط

مدرک‌گرایی در حوزه علمیه جایگاهی ندارد

حوزه علمیه خواهران بوشهر مرکز بستری موقت کرونایی‌ها شد

مراسم تشییع و تدفین پیکر آیت الله موسوی نژاد در مرودشت برگزار شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha