پیام تقدیر رهبری از ناجا مسئولیت ما را سنگین تر می کند

پیام تقدیر رهبری از ناجا مسئولیت ما را سنگین تر می کند

به گزارش سراج24، حجت الاسلام علیرضا ادیانی، در راستای  پیام تقدیر، تشکر و ابلاغ سلام فرماندهی معزز کل قوا به ناجا، اظهار داشت: پیام حضرت آقا محبت آمیز و انگیزه‌ها را برای خدمت مضاعف به مردم بیشتر می‌کند.

وی افزود: این پیام الهی برای مجموعه ناجا مدال افتخار است. حضرت آقا در تاریخ بیست و نهم مهر هزار و سیصد و نودونه پیام تشکری خطاب به فرمانده ناجا فرمودند که «سردار اشتری؛ سلام من را به همه‌ کارکنان خوب و زحمت‌کش و خدوم نیروی انتظامی برسانید مردم عزیز ما قدردان زحمات و تلاش‌های بی‌وقفه خدمتگزاران به خود و کشور هستند و امروز اقتدار و مهربانی را توأمان در نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران احساس میکنند و از ابتکارات ناجا در برخورد با منکرات استقبال می کنند».

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا، گفت: ناجا در برخورد با منکرات و مفسدان و مخلان به نظم و امنیت تحت تأثیر فضای رسانه‌ای و خبری بدخواهان به انقلاب و نظام اسلامی نمی‌شود.

حجت الاسلام ادیانی ادامه داد: کارکنان ناجا با از خودگذشتگی و ایثار، نظم و امنیت را از مرز تا داخل شهرها برقرار می‌کنند. خط قرمز ناجا حفظ ارزش‌ها و تأمین امنیت شهروندان است و این پیام مسئولیت ما را سنگین تر کرده است.

وی گفت: ناجا تحت رهبری داهیانه فرماندهی معزز کل قوا در تلاش برای رسیدن به پلیس مکتبی در تراز انقلاب است.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا، افزود: مطالبه مردم از ناجا اقتدار و برخورد با اخلال‌گران است. نیروی انتظامی امروز از جنس خود مردم و برای خدمت به مردم است و به وظایف خود آشنایی دارد و مردم ما قدردان کارکنان ناجا هستند.

وی گفت: کارکنان ناجا برای برقراری امنیت از هیچ تلاشی فروگذار نکرده و برای برقراری امنیت هیچ مرزی را نمی‌شناسد و نمونه آن هم شهدایی است که ما تقدیم می‌کنیم.

اخبار مرتبط

رئیس عقیدتی سیاسی ستاد کل نیروهای مسلح درگذشت

قدردانی رییس دفترعقیدتی سیاسی‌ فرماندهی‌ معظم کل‌ قوا از ملت ایران

هدف دشمن از ترور دانشمندان هسته‌ای توقف انقلاب اسلامی است

0 نظر

ارسال نظر

capcha