در پی رحلت آیت‌الله فاضلیان؛

فردا ششم آبان در همدان عزای عمومی اعلام شد

فردا ششم آبان در همدان عزای عمومی اعلام شد

به گزارش سراج24، آیت الله حبیب الله شعبانی موثقی و سیدسعید شاهرخی در پی رحلت آیت‌الله سید رضا فاضلیان پیام مشترکی صادر کردند.

متن پیام بدین شرح است:

ارتحال عالم ربانی و پرهیزکار حضرت آیت الله حاج سید رضا فاضلیان موجب تأسف و تالم بسیار شد.

فقدان این عالم گرانقدر که سالیان پربرکت عمر شریفشان در اکتساب علم و تقوا و ورع و خدمت به اسلام و انقلاب و حوزه‌های علمیه صرف شد مصیبتی جبران‌ناپذیر است.

آیت الله حاج سید رضا فاضلیان که در راه کسب علم و فضیلت از محضر علما و اساتید بزرگی همچون حضرت آیت الله العظمی آخوند ملاعلی معصومی همدانی بهره‌مند شدند به سبب زندگی زاهدانه، بندگی خالصانه و نفس گرم خود همواره به عنوان اسوه پاکی و پارسایی مورد توجه و رجوع طلاب و روحانیون، جوانان و اقشار مختلف مردم مشتاق پاکی و معنویت بودند.

این عالم مجاهد در دوران ستمشاهی به سبب مبارزه با رژیم منحوس پهلوی بارها توسط ساواک دستگیر و به زندان افتادند و پس از آن در دوران دفاع مقدس همواره با حضور در جبهه‌های حق علیه باطل موجب دلگرمی رزمندگان بودند و با بسیار از شهدای گرانقدر عقد اخوت بستند.

بیش از سه دهه حضور حضرت آیت الله سید رضا فاضلیان در کسوت امامت جمعه منشأ خیرات و برکات و وحدت برای مردم مؤمن و خداجوی استان بویژه مردم شریف همدان و ملایر بود.

ضمن تسلیت این ضایعه دردناک به آستان مقدس حضرت ولی‌عصر ارواحنا فداه، مقام معظم رهبری، فرزند بزرگوار و بیت مکرم، حوزه‌های علمیه، مردم استان همدان به ویژه مردم مؤمن ملایر و عموم علاقمندان به ایشان، علو درجات و رحمت و مغفرت واسعه الهی را برای آن فقید سعید از درگاه خداوند سبحان مسئلت نموده، سه شنبه ۶ آبان ماه را در راستای تجلیل و تکریم آن عالم گرانقدر در استان همدان عزای عمومی اعلام می نمائیم.

اخبار مرتبط

مبارزه با فساد شاخصه انقلاب اسلامی است

حضور پرشور مردم همدان در مراسم استقبال از امام خمینی(ره)

تحقق آرمان‌های انقلاب با انسجام حرکت‌های مردمی امکان‌پذیر است

0 نظر

ارسال نظر

capcha