همه باید برای حمایت از رسول‌الله اقدام کنند

همه باید برای حمایت از رسول‌الله اقدام کنند

به گزارش سراج24؛ مقامات کشورهای غربی به‌بهانه آنچه آزادی بیان می‌نامند، حاضر نیستند هتک‌حرمت‌های تازه علیه رسول مهربانی‌ها را محکوم کنند. اتفاقی که احساسات میلیاردها مسلمان را گوشه‌گوشه دنیا جریحه‌دار کرده است. ایرانی‌ها هم از این جرگه مجزا نیستند.

کمپین آنها مهرماه همین امسال به‌ثبت رسید. پویشی که خیلی زود توانست نظر مساعد صدها مخاطب دیگر را جلب کند. سردبیر این پویش «صادق مروج کاشانی» است؛ یک جوان دهه شصتی که حالا سال‌ها است افتخار کفشداری بارگاه ملائک‌آستان علی‌بن‌موسی(ع) را دارا است. وی دانش‌آموخته حقوق از دانشگاه است. علاوه بر این‌ها یک ستاد مردمی برای تکریم و تعظیم خانواده معظم شهدا و ایثارگران در خراسان رضوی راه‌اندازی کرده است.

مروج کاشانی درباره انگیزه‌های تأسیس این کمپین، به‌خبرنگار ما می‌گوید: «ما هرچه داریم، از پیامبر اعظم است. از تکامل دین گرفته تا آسمان‌ها و زمین همه و همه از برکت رسول‌الله است. اهانت‌های اخیر قلب دلدادگان حضرت را به‌درد آورد. پیشنهاد ما نام‌گذاری بزرگ‌ترین صحن‌وسرای بارگاه منور حضرت رضا(ع) به نام بامسمای رسول‌الله است. البته که شأن رسول مهربانی‌ها بسیار بیشتر از این حرف‌ها است.»

کاشانی معتقد است حالا وقت قیام و اتحاد است؛ به همه جوان‌ترها توصیه می‌کند با تحرکات مجازی، هشتگ‌های حمایتی از رسول‌الله را حسابی حمایت کنند. وی در این‌باره می‌گوید: «این حداقلی‌ترین اقدامی است که می‌توان انجام داد. چرا که نه؟ همه باید در راستای اعتلای نام رسول‌الله تلاش کنند. چه در فضای مجازی گرفته، چه با نام‌گذاری بزرگ‌ترین صحن آستان مقدس رضوی.»

وی در پاسخ به این سؤال که نخستین بار این ایده از کجا به ذهن شما رسید؟ پاسخ داد: «چند سال پیش، آقای حاجی از رزمنده‌های قدیمی جبهه و جنگ جرقه این ماجرا را در ذهن ما ایجاد کرد.» کاشانی هم‌چنین از مسؤلین آستان قدس بویژه تولیت محترم برای اقدامات اخیر بویژه تغییر نام صحن «هدایت» به «امام حسن مجتبی(ع)» تشکر کرد.

اخبار مرتبط

کشف محموله سلاح های ویژه تروریستی در غرب کشور

اجرای وبینار چهره تابناک پیامبر اسلام،در ادبیات کشورهای فارسی زبان

جایگاه حضرت امیر (ع) در کلام پیامبر (ص)

0 نظر

ارسال نظر

capcha