رونمایی از کتاب شش پاره تن

رونمایی از کتاب شش پاره تن

به گزارش سراج24، پیش از ظهر امروز در یادواره شهدای بانه، کتاب شش پاره تن خاطرات خانواده شهیدان قادرخانزاده با حضور سردار سیدصادق حسینی فرمانده سپاه کردستان رونمایی شد.

در این کتاب که به قلم مریم لطف‌الهی و به همت حفظ آثار سپاه بیت‌المقدس کردستان به رشته تحریر درآمده است، خاطرات شش برادر شهید، پسران مجید قادرخانزاده بیان شده است.

بهنام، بختیار، دلاور، اردشیر، کوروش و کامیار از پسران مجیدخان قادرخانزاده هستند که در دفاع از انقلاب و امنیت مرزهای کشور در خطه کردستان به درجه رفیع شهادت نائل آمدند. 

رهبر معظم انقلاب اسلامی در یکی از خطبه‌های نماز جمعه تهران در بخشی از فرمایشاتشان فرموده‌اند «در سنندج پدر بزرگوار و نیرومندی را دیدم از یکی از شهرهای کردستان که شش پسرش در راه خدا شهید شده بود و این مرد با کمال قدرت و استقامت ایستاده بود و دم از وفاداری به انقلاب می‌زد، من با همین کلمات معمولی که حقیقتاً کلمات عاجزند از اینکه بتواند احساسات انسان را نشان بدهند به این پدر بسیار بزرگوار و مؤمن تبریک و تسلیت می‌گفتم و به او تسلی می‌دادم اما او به من می‌گفت من احساس نمی‌کنم شش پسر من خونشان هدر رفته و ضایع شده چون در راه اسلام شهید شده‌اند. پسر هفتم او جانباز است که یک پایش را در راه خدا داده که او را هم ما زیارت کردیم.»

اخبار مرتبط

اختصاصی|کتاب نعمت‌جان رونمایی شد

کتاب بیانات امام خمینی(ره) در دوران دفاع مقدس رونمایی شد

محصولات و کالاهای فرهنگی اسباب‌بازی از کتاب هم تاثیرگذارتر است

0 نظر

ارسال نظر

capcha