برگزاری مسابقه آنلاین، از زندگینامه شهید مجید عسگری

برگزاری مسابقه آنلاین، از زندگینامه شهید مجید عسگری

به گزارش سراج24، حجت الاسلام والمسلمین حسن فرزانه موحد اظهار کرد: کانون فرهنگی شهید صالحی همزمان با ایام شهادت امام عسکری علیه السلام و سومین سالگرد معلم مدافع حرم شهید مجید عسگری  برگزاری برنامه هایی را تدارک دیده است.

مسؤول کانون فرهنگی هنری شهید صالحی ادامه داد:  نشر راه و روش زندگی شهید مجید عسگری برای الگو گرفتن از شهید برای عموم جامعه مخصوصا طیف جوان و دانش آموز ، در قالب بیان خاطرات از معلم شهید در فضای مجازی به آدرس @shahidasgariejamkarani از جمله این برنامه هاست.

وی افزود: همچنین برگزاری مسابقه آنلاین از خاطرات و زندگینامه شهید عسگری  به آدرس https://survey.porsline.ir/s/AKl5X17/ یکی دیگر از برنامه های کانون در این ایام است.

دبیر ستاد برگزاری سومین سالگرد شهید مجید عسگری ادامه داد: به رسم یادبود هدایایی نیز به شرکت کنندگان و برگزیدگان اهدا خواهد شد.

وی آماده سازی و انتشار کلیپ هایی از مستند زندگینامه شهید عسگری از زبان دوستان و خانواده شهید در فضای مجازی و پیام رسان ایتا به آدرس @tarhe_parvaz را از دیگر برنامه های کانون عنوان کرد.

حجت الاسلام موحد برگزاری مراسم یادواره شهید به صورت مجازی باسخنرانی حجت الاسلام والمسلمین استاد میرزا محمدی و مداحی حاج علی حبیب زاده را از دیگر برنامه های سالگرد شهادت مجید عسگری دانست.

اخبار مرتبط

آغاز مراسم گرامیداشت سپهبد شهید قاسم سلیمانی از ۲۷ آذر

«ابوباران» به چاپ سوم رسید

نام‌گذاری سالن دانشکده علوم به نام شهید کوچک‌زاده

0 نظر

ارسال نظر

capcha