برخورد قاطع با عوامل شهادت شهید محمدی

برخورد قاطع با عوامل شهادت شهید محمدی

به گزارش سراج24، شورای امر به معروف و نهی از منکر حزب مؤتلفه اسلامی با صدور بیانیه‌ای شهادت شهید محمد محمدی را تسلیت گفت.

متن بیانیه شورای امر به معروف و نهی از منکر حزب موتلفه اسلامی به شرح زیر است:

« لیقتل فی سبیل الله الذین یشرون الحیوة الدنیا بالاخرة و من یقتل فی سبیل الله فیقتل او یغلب فسوف نوتیه اجرا عظیما»

«مومنان باید در راه خدا با آنان که حیات مادی دنیا را بر آخرت گزیدند جهاد کنند و هر کسی در جهاد به راه خدا کشته شود فاتح است زود باشد که او را اجری عظیم دهیم. »  نساء ـ 73

جبهه امر به معروف و نهی از منکر شهیدی دیگر در این راه پربهجت تقدیم اسلام نمود. بسیجی مجاهد، محمد محمدی با عمل به فریضه دینی امر به معروف و نهی از منکر به فیض شهادت نائل گردید.

خون پاک شهید محمدی، که جان عزیز خویش را در عنفوان جوانی برای اصلاح جامعه و مقابله با منکرات فدا کرد جان تازه‌ای به احیای امر به معروف و نهی از منکر بخشید و خانواده گرامیش نیز با اهدای اعضای پیکر پاک آن شهید گرانقدر، جان تازه ای به چند بیمار نیازمند اعطا کرد. چه حیات و ممات بابرکتی!

او برای خویش عزت دنیا و حسن عاقبت و سعادت ابدی را بدست آورد. اما آنان که این جوان مؤمن را با آماج ضربات ناجوانمردانه خود قرار دادند، جز تبهکاری و فساد و لعن و نفرت در دنیا و خسران و عذاب الهی در آخرت برای خود چیزی بدست نیاوردند.

جامعه نیک می داند که قیمت این خون های پاک، مسئولیت خطیر و سنگین آنها در قدردان از شهدا با پاسداری از خونشان و حفظ ارزش ها به عنوان میراث گرانبهایشان است.

امر به معروف و نهی از منکر وظیفه ای همگانی است که اگر بدان عمل شود، جامعه نیز آباد و آرامش و سلامت نفس بر آن حاکم خواهد شد.

پیگیری مجدانه مسئولین و برخورد عاجل و قاطع با عوامل شهادت مظلومانه شهید محمدی، کمترین انتظار و مطالبه ملتی غیوری است که قلوبشان از این جنایت فجیع جریحه دار گردیده است.

شورای امر به معروف و نهی از منکر حزب مؤتلفه اسلامی ضمن عرض تبریک و تسلیت شهادت این جوان ناهی از منکر به خانواده گرامیش، علو درجات و همنشینی با اولیاء در جنات برای آن شهید والامقام و صبر و اجر کثیر برای بازماندگانش از درگاه خداوند مسألت دارد. نامش جاودانه و راهش پررهرو و مستمر باد.

اخبار مرتبط

مافیای زباله به دنبال تولید زباله گرد هستند/شهرداری ها معضل زباله گردی را جدی بگیرند

مذنب: برای مبارزه با فساد باید فراتر از مطالبه گری قدم برداریم

استقرار دولت الکترونیک بخشی از فساد های سیستماتیک را کاهش می دهد

0 نظر

ارسال نظر

capcha