اعلام آمادگی پلیس برای تعامل با گروه‌های جهادی

اعلام آمادگی پلیس برای تعامل با گروه‌های جهادی

به گزارش سراج24، منوچهر امان‌اللهی بعد از ظهر امروز در جلسه سرحلقه‌های گروه‌های جهادی مطالبه‌گر با ارائه پیشنهاد تداوم ماهیانه جلسات گفت: تمامی مواردی که در این جلسه توسط سرحلقه‌های گروه‌های جهادی مطرح شد به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار خواهد گرفت.

فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: افزایش مشارکت عمومی در تامین نظم و امنیت یکی از مهم‌ترین رویکرد‌های پلیس در استان است و مجموعه انتظامی استان آمادگی کامل دارد تا با گروه‌های جهادی و آمرین به معروف و ناهیان از منکر تعامل و همکاری مستمر و موثری داشته باشد.

وی خاطرنشان کرد: تامین نظم و امنیت و مبارزه با هنجارشکنان مهم‌ترین اولویت فعالیت نیروی انتظامی بوده و هست و در این راستا فعالیت‌های آموزشی و مشاوره‌ای نیز در دستور کار قرار گرفته است.

امان‌اللهی تصریح کرد: در زمینه مبارزه با هنجارشکنی و اصلاح وضع فرهنگی جامعه باید قابلیت‌ها و ظرفیت‌ها و اختیارات هر دستگاهی شناسایی شود که با همکاری و انجام اقدامات مشترک قطعا می‌توانیم در مقابل هجمه‌های فرهنگی دشمن مقابله کنیم و نیروی انتظامی در این زمینه تمام قد آماده تعامل و همکاری با مردم، گروه‌های جهادی و دستگاه‌های موثر در این زمینه است.

اخبار مرتبط

تعامل میان شیعه و اهل سنت به عنوان یک اصل دنبال شود

تقدیر امام جمعه ورامین از اقدامات شایسته و مقتدرانه پلیس

دومین مامور پلیس هم در حمله مسلحانه گاومیشان دره شهر شهید شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha