فراخوانی جریان وفای اسلامی برای محکومیت عادی سازی روابط بحرین و رژیم صهیونیستی

فراخوانی جریان وفای اسلامی برای محکومیت عادی سازی روابط بحرین و رژیم صهیونیستی

به گزارش سراج24، به نقل از حساب توئیتری جریان وفای اسلامی بحرین، بحرینی‌های مخالف با عادی سازی روابط منامه با تل آویو روز جمعه آینده تظاهرات برگزار می‌کنند.

جریان وفای اسلامی با صدور فراخوانی از مردم بحرین خواست تا در تظاهرات روز جمعه در مخالفت با عادی سازی روابط بحرین و رژیم صهیونیستی، حضور گسترده داشته باشند.

جریان مزبور بحرینی در فراخوان خود نام «جمعة مقاومة التطبیع» (جمعه مقاومت در برابر عادی سازی روابط) را برای این تظاهرات برگزیده است.

تظاهرات مردم بحرین در روز جمعه آینده در ادامه اعتراضات هر روزه مخالفان توافق سازش منامه با تل‌آویو صورت خواهد گرفت.

رهبران حزب الوفاق بحرین هم سه‌شنبه شب در تماس تلفنی با رهبران گروههای فلسطینی ضمن محکوم کردن عادی‌سازی روابط بحرین با رژیم صهیونیستی بار دیگر بر تعهد این گروه به اصول و پایبندی کامل مردم این کشور به آرمان ملت فلسطین به عنوان موضوع مرکزی و کلیدی خود تأکید کرد.

این گروه همچنین اعلام کرد که برخلاف دولت منامه که روابط خود را با رژیم صهیونیستی آغاز کرده است و به نشانه اعتراض به این اقدام، همچنان به رایزنی و تماس با رهبران گروه‌های مختلف فلسطینی ادامه خواهد داد.

در تماس میان رهبران حزب الوفاق و گروه‌های فلسطینی همچنین آمده است که همه گروه‌ها موضع مردم بحرین در قبال آرمان ملت فلسطین را ستودند و تأکید کردند که آنان از موضع واقعی بحرینی‌ها که مخالف عادی‌سازی و مخالف با صهیونیست‌ها و حامی آرمان ملت فلسطین هستند، آگاهی کامل دارند.

رهبران ارشد گروه الوفاق نیز در این تماس‌های تلفنی اعلام کردند که اقدامات رژیم آل خلیفه از سوی مردم و نیز به لحاظ قانون اساسی فاقد اعتبار و مغایر با ارزش‌ها و اصول مردم بحرین است و عادی سازی روابط با تل‌آویو خارج از اراده و موافقت آنها صورت گرفته است.

اعتراضات بحرینی‌ها به توافق عادی سازی کامل روابط منامه و تل آویو همزمان با امضای توافقنامه بحرین و امارات با رژیم صهیونیستی در کاخ سفید در تاریخ ۲۵ شهریورماه، به صورت مستمر ادامه دارد.

معترضان بحرینی با آمدن به خیابان‎ها و سر دادن شعارهایی علیه توافق سازش عنوان کردند که «رژیم آل خلیفه مشروعیت ندارد و همه توافق ها با صهیونیست ها باطل است».

اخبار مرتبط

حمایت غرب از تل‌آویو در ترور ابو عاقله؛ لکه ننگی که پاک نخواهد شد

شیرین ابو عاقله به عمد توسط نظامیان اسرائیلی کشته شد

پاسخ به هرگونه حماقت اشغالگران فراتر از مرزهای فلسطین خواهد بود

0 نظر

ارسال نظر

capcha