وزیر جنگ رژیم جعلی صهیونیستی:

به حزب‌الله و ایران اجازه نخواهد داده شد تا در مرزهای ارتفاعات جولان مستقر شوند

به حزب‌الله و ایران اجازه نخواهد  داده شد تا در مرزهای ارتفاعات جولان مستقر شوند

به گزارش سراج24، «بنی گانتز» وزیر جنگ رژیم صهیونیستی، به حمله موشکی به جنوب غرب سوریه و هدف قرار دادن نوار غزه واکنش نشان داد.

به نقل از وبگاه فلسطینی «دنیا الوطن»، گانتز دراین‌ارتباط مدعی شد که معادله رژیم صهیونیستی در جنوب تغییر کرده است و «ارسال بالن، موشک و نه هیچ‌چیز دیگری قابل‌قبول نیست».

گانتز در ارتباط با حمله شامگاه روز گذشته به نوار غزه ادعا کرد که این رژیم چند موضع جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) را هدف قرار داده است و به این اقدام خود ادامه خواهد داد.

شامگاه روز گذشته منابع خبری از به صدا درآمدن آژیر خطر در شهرک‌های اطراف نوار غزه خبر دادند، شبکه قدس دراین‌ارتباط گزارش داده بود که سامانه «گنبد آهنین» رژیم صهیونیستی، چهار موشک برای مقابله با راکت شلیک‌شده از نوار غزه شلیک کرد؛ ولی موفق به رهگیری و انهدام آن نشد.

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در ادامه اظهاراتش با دفاعی خواندن حملات این رژیم مدعی شد که در هر اقدامی که در آن مناطق اطراف نوار غزه هدف قرار گیرند، این رژیم باید از خود دفاع کند.

از طرفی دیگر، گانتز در ارتباط با حمله بامداد به جنوب غرب سوریه گفت: «اینکه چه کسی به چه کسی شبانه شلیک کرده است، نمی‌پردازم».

این اظهارات در حالی است که خبرگزاری رسمی سوریه بامداد امروز به‌وقت‌تهران خبر داد که رژیم صهیونیستی یک مدرسه را در شمال استان القنیطره در جنوب غرب سوریه هدف قرار داده است.

طبق گزارش دنیا الوطن، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی با تروریستی خواندن نیروهای ایرانی ادعا کرد که به حزب‌الله و ایران اجازه نخواهد داده شد تا در مرزهای ارتفاعات جولان مستقر شوند.

بنی گانتز همچنین ادعا کرد که این رژیم تمام تلاش خود را خواهد کرد تا نیروهای ایران و حزب‌الله را از منطقه یادشده دور کند.

اخبار مرتبط

موج گسترده بازداشت فلسطینی‌ها در مناطق مختلف کرانه باختری

شهید صدر سنگ بنای مقاومت اسلامی در عراق را بنا نهاد

در تعهد خود در قبال امنیت اسرائیل دریغ نمی‌کنیم

0 نظر

ارسال نظر

capcha