۲۰ هزار بسته بهداشتی توزیع شد

۲۰ هزار بسته بهداشتی توزیع شد

به گزارش سراج24، حجت‌الاسلام ستار علیزاده صبح چهارشنبه در جمع خبرنگاران وقف را جامع‌ترین نهاد خدمات رسان در حوزه‌های اقتصادی، رفاهی و اجتماعی دانست و بیان کرد: امسال بیش از یک میلیارد تومان به‌صورت نظام‌مند یعنی با بهره‌گیری از جامعه آماری بهزیستی و کمیته امداد به نیازمندان کمک کردیم و در این راستا از کمک غیر برنامه‌ریزی شده پرهیز می‌کنیم.

وی با اشاره به خدمات وقف در حوزه سلامت، بیان کرد: راه اندازی و احداث بیمارستان و تجهیز مراکز درمانی از جمله نیات واقفان در حوزه سلامت محسوب می‌شود و در چند وقت اخیر نیز برخی بیمارستان‌های شهرستان‌های گیلان از این طریق تجهیز شدند.

علیزاده رویکرد اوقاف در حوزه جهش تولید را حمایت از پروژه‌های عمرانی دانست و اظهار داشت: حمایت از پروژه‌های عمرانی مانند پرورش ماهی باعث درآمدزایی، اشتغال‌زایی و رونق تولید و همچنین رفع احتیاجات مردم می‌شود.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه گیلان با اشاره به توزیع ۲۰ هزار بسته بهداشتی بین نیازمندان گیلانی در ایام شیوع کرونا توسط این سازمان، خاطرنشان کرد: علاوه بر این ۵ هزار بسته معیشتی نیز از ابتدای شیوع کرونا تا به امروز بین نیازمندان استان توزیع شد.

وی با بیان اینکه توزیع نان رایگان و ۵۰ هزار پرس غذای گرم بین نیازمندان از دیگر اقدامات این سازمان در ایام کرونا است، گفت: با راه اندازی ۱۵ کارگاه تولیدی در جهت رفع نیاز مردم به ماسک اقدام کردیم.

اخبار مرتبط

ایران از صادرکنندگان رادیوداروها در جهان است

فاز سوم بالینی واکسن پاستور در هرمزگان انجام می شود

برگزاری کارگاه‌ مجازی داستان‌نویسی با رویکرد خلق اثر با موضوع شهدا

0 نظر

ارسال نظر

capcha