مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر لرستان خبر داد:

اجرای پروژه داوطلبی جمعیت هلال‌احمر در روستاهای الیگودرز

اجرای پروژه داوطلبی جمعیت هلال‌احمر در روستاهای الیگودرز

به گزارش سراج24، صارم رضایی روز سه شنبه در سخنانی اظهار داشت: در ادامه خدمت رسانی هلال احمر به مناطق محروم و محرومیت زدایی، جمعیت هلال احمر شهرستان الیگودرز با همکاری معاونت داوطلبان جمعیت هلال احمر لرستان اقدام به اجرای یک پروژه داوطلبی در روستاهای کانکره، سرکول و کول چنگر بخش «ززوماهرو» کردند.

وی با اشاره به اینکه در پی اجرای این پروژه ۵۵ خانوار سه روستا تحت پوشش قرار گرفتند، افزود: پس از ۶ ساعت پیاده روی در مسیر ۲۲۰ کیلومتر جاده صعب العبور و سخت گذر، اقلام ضروری شامل مواد غذایی، بهداشتی، پتو و …‌. در بین اهالی این مناطق توزیع شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان ادامه داد: نیروهای هلال احمر در پی اجرای پروژه داوطلبی در روستاهای الیگودرز، متوجه سقوط پیرمرد ۷۰ ساله‌ای از کوه شدند.

رضایی افزود: به دلیل عدم پوشش دهی آنتن تلفن شخص آسیب دیده نتوانسته بود کمک درخواست کند و در حالی که بشدت مجروح شده بود به طور اتفاقی با نیروهای امداد و نجات هلال احمر مواجه شده بود.

وی ادامه داد: رئیس جمعیت هلال احمر الیگودرز با مشاهده این وضعیت از طریق تلفن ماهواره‌ای از مرکز امداد هوایی اورژانس الیگودرز تقاضای بالگرد نمود که خوشبختانه بعد از انجام اقدامات اولیه و حضور بالگرد در منطقه مصدوم به بیمارستان الیگودرز انتقال داده شد.

اخبار مرتبط

اتفاقات خوبی در قالب عملیات شهید حاج قاسم سلیمانی رقم می‌خورد

«بی نشان» کتابی از سرگذشت آزاده لرستانی

لزوم بهره گیری بیشتر از ظرفیت گروه‌های جهادی لرستان

0 نظر

ارسال نظر

capcha