آیت‌الله مکارم شیرازی:

پلیس در برابر سم‌پاشی‌های فضای مجازی هوشمندانه عمل کند

پلیس در برابر سم‌پاشی‌های فضای مجازی هوشمندانه عمل کند

به گزارش سراج24، آیت الله ناصر مکارم شیرازی در دیدار فرمانده ناجا ضمن تبریک ایام ربیع الاول عنوان داشت: از دیدار شما بسیار خوشحالم و از ارائه گزارش شما تشکر می‌کنم.

وی عنوان کرد: مسئله مهمی که باید مورد توجه شما باشد بحث پیشگیری است چرا که پیشگیری بهتر از درمان است .

آیت الله مکارم شیرازی با اشاره به این مطلب که نیروی انتظامی بایستی عوامل جرم زا و آسیب زا را در سطح جامعه شناسایی کند و به آنها توجه داشته باشد، گفت: توجه به مسائل فرهنگی و ارتقاء فرهنگ عمومی در این خصوص بسیار حائز اهمیت است گرچه سازمان‌های فرهنگی مانند صدا و سیما و وزارت ارشاد در این خصوص برای ارتقاء آموزش همگانی بایستی در کنار نیروی انتظامی قرار بگیرد.

این مرجع تقلید با اشاره به این مطلب که نیروی انتظامی یک نیروی محبوب مردمی است و اقدامات آن مورد تایید و حمایت است گفت: شما بیشترین سطح تماس با مردم را دارید و به همین دلیل اقدامات شایسته شما موجب شده که مردم شما را دوست داشته باشند؛ گرچه عواملی هستند که در کار شما خلل وارد می‌کنند نبایستی به آنها اعتنا کنید و کار خودتان را انجام دهید.

وی با اشاره و تاکید بر بحث فضای مجازی عنوان کرد: بایستی در مقابل سم پاشی‌های فضای مجازی بسیار هوشمندانه برخورد کنید گرچه خوشبختانه مردم ما به آنها اعتنایی نمی‌کنند.

آیت الله مکارم شیرازی با اشاره به اهمیت قم به عنوان پایگاه علمی تشیع گفت: مردم انتظار دارند که قم یک شهر پاک و عاری از آسیب‌های اجتماعی باشد که در این زمینه گرچه همکاران شما تلاش‌های خوبی انجام داده اند اما بایستی بیشتر توجه شود.

وی عنوان کرد: حفظ نظام عبادت است و نیروی انتظامی سهم مهمی در حفظ نظام جمهوری اسلامی دارد و این حساسیت را باید برای نیروهای تحت امر خود ایجاد کنید .

اخبار مرتبط

پاسخ مایوس‌کننده‌ای به وحشی‌گری‌های دشمن داده شود

راه این دانشمند توسط فرزندان این ملت ادامه پیدا خواهد کرد

وبینار بین المللی «پیامبر رحمت، محور وحدت» برگزار می‌شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha