مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت:

ارائه خدمات درمانی ویژه به مددجویان

ارائه خدمات درمانی ویژه به مددجویان

به گزارش سراج24، قباد مبشری با اشاره به اینکه کمک به درمان و پیشگیری از بیماری‌ها در بین مددجویان تحت حمایت و رسیدگی به وضعیت بهداشت آن‌ها یکی از اساسی‌ترین برنامه‌های این نهاد است، گفت: در زمینه خدمات بهداشتی و درمانی مددجویان برنامه‌های متنوعی ارائه می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد ارائه خدمات ویژه درمانی به مددجویان و بیماران صعب‌العلاج را یکی از برنامه‌های حوزه بهداشت و درمان کمیته امداد عنوان و بیان کرد: به ‌منظور ارائه خدمات ویژه درمانی به مددجویان این نهاد از ابتدای سال جاری تاکنون ۹۰۸ میلیون تومان هزینه شده است.

مبشری افزود: این مبلغ برای خدماتی مانند پرداخت فرانشیز، پاراکلینیک، دارو، بستری، هزینه بیماران خاص و صعب‌العلاج، ایاب و ذهاب و حق نگهداری در منزل هزینه شده است.

مبشری به پرداخت پنج میلیون و ۵۰۰هزار تومان برای ارتقاء شاخص‌های بهداشتی اشاره و تصریح کرد: این مبلغ برای ارائه ۱۵۷ مورد خدمات بهداشتی هزینه شده است.

وی  هدف کمیته امداد از ارائه خدمت به مددجویان را کمک به بهبود وضعیت زندگی آنان بیان کرد و گفت: تأمین امکانات درمانی و هزینه‌های ناشی از درمان مددجویان تحت حمایت کمیته امداد که دچار بیماری‌های خاص و صعب‌العلاج هستند  از عهده کمیته امداد برنمی‌آید و این نهاد تنها بخشی از نیازهای ضروری بیماران را رفع می‌کند و در این خصوص از خیران دعوت می‌کنیم با کمک‌های خود کمیته امداد را در زمینه کمک به درمان این بیماران نیازمند یاری دهند.

شایسته ذکر است بیش از هزار بیمار صعب‌العلاج تحت حمایت کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد هستند.

اخبار مرتبط

اصلاح بودجه زمینه بهبود معیشت مددجویان کمیته امداد و بهزیستی را فراهم می‌سازد

توزیع200بسته لوازم‌التحریر بین مددجویان کمیته امداد مهدی‌شهر

ایجاد ۱.۵ میلیون شغل برای مددجویان مهمترین رسالت کمیته امداد است

0 نظر

ارسال نظر

capcha