هفته وحدت خنثی کننده توطئه‌های دشمنان است

هفته وحدت خنثی کننده توطئه‌های دشمنان است

حجت الاسلام سید محسن محمودی ظهر سه شنبه در جلسه هم اندیشی برگزاری مراسم هفته وحدت و یوم الله ۱۳ آبان که با حضور نمایندگان دستگاه‌های اجرایی در شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران برگزار شد اظهار داشت: هفته وحدت در خنثی سازی توطئه‌های شیعه انگلیسی و سنی آمریکایی بسیار تأثیرگذار است.

وی بزرگان جهان اسلام از جمله آیت الله العظمی بروجردی، حضرت امام و مقام معظم رهبری را منادیان وحدت دانسته و گفت: در شرایط فعلی بیش از هر زمانی نیازمند اتحاد جهان اسلام هستیم.

محمودی افزود: معنای وحدت دست برداشتن از اعتقادات نیست، ما در حوزه اعتقادی بر اساس منطق و عقلانیت در تبیین معارف خود تلاش داشته و خواهیم داشت ولی باید از هر گونه رفتار و شعار تفرقه انگیز خودداری کرد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران در ادامه همچنین ۱۳ آبان امسال را نیز بخاطر همزمانی با انتخابات آمریکا و شرایط سیاسی جهان اسلام بسیار مهم دانست و عنوان داشت: آمریکایی‌ها خیال می‌کنند با این تحریم‌ها و فشارهای اقتصادی می‌توانند ملت ایران را مجبور به تسلیم کنند ولی باید بدانند ملت ایران اهل تسلیم نبوده و نخواهد بود و در ۱۳ آبان مردم ایران پاسخ دندان شکن به یاوه گویی های ترامپ و سردمداران آمریکا خواهند داد.

اخبار مرتبط

هفته وحدت؛ بازگوکننده نیاز اصلی مسلمانان

هفته وحدت می تواند بستر لازم برای ظهور را فراهم کنند

برگزاری جشنواره مجازی وحدت با موضوع اتحاد و همدلی مذاهب

0 نظر

ارسال نظر

capcha