معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی خوزستان منصوب شد

معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی خوزستان منصوب شد

به گزارش سراج24، حجت الاسلام و المسلمین محمدمهدی نبی زاده با صدور حکمی، حجت الاسلام والمسلمین «احسان فرد آقایی» را به عنوان معاون فرهنگی، پژوهشی و آموزشی این اداره کل منصوب کرد.

در این حکم انتصاب آمده است: «حال که کار فرهنگی دغدغه‌ای است که گاه خواب را از چشمان پر فروغ رهبر عزیزتر از جان و سکان‌دار کشتی انقلاب عظیم اسلامیمان می‌رباید، شایسته است آنچه در توان داریم با توکل بر خدا و توسل به اهل بیت علیهم السلام بالای دست گرفته و تا پای جان لحظه‌ای از فعالیت باز ننشینیم».

در ادامه این حکم آمده است: «بی‌شک اولویت اول و وجهه همت و مأموریت سازمان تبلیغات اسلامی، امور فرهنگی و تبلیغ است و سوگیری همه برنامه‌ها و اهداف و راهبردها می‌بایست در راستای ارتقا روز افزون فعالیت در این زمینه باشد. لذا با عنایت به مراتب تعهد، توانمندی و پشتکار جنابعالی به موجب این حکم شما را به عنوان معاون فرهنگی، پژوهشی و آموزشی اداره کل تبلیغات اسلامی استان خوزستان منصوب می نمائیم».

در این حکم گفته شده است: «همچنین انتظار می‌رود با ارتباطی مؤثر با مجموعه‌های فرهنگی استان و تعامل و استفاده از ظرفیت‌های آنها شاهد شکوفایی، بالندگی و پویایی بیش از پیش این معاونت باشیم».

در پایان این حکم آمده است: «امید است با اتکال به خداوند متعال در راستای تحقق اهداف انقلاب اسلامی در گام دوم و راهبردهای نوین سازمان موفق و مؤید باشید».

به گزارش خبرنگار مهر، کارشناس امور مبلغان و ائمه جماعات اداره کل تبلیغات اسلامی استان خوزستان، جانشین معاونت فرهنگی، پژوهشی و آموزشی اداره کل تبلیغات اسلامی استان خوزستان، عضویت در کمیته‌ها و شوراهای مختلف فرهنگی، اجتماعی و اداری از جمله عضویت در شورای فرهنگ عمومی اهواز، عضویت در ستاد اقامه نماز استان خوزستان، عضویت در کمیته ساختار و فناوری‌های مدیریت اداره کل تبلیغات اسلامی خوزستان، عضویت در کمیته توسعه دولت الکترونیک و هوشمند سازی اداره کل تبلیغات اسلامی خوزستان و عضویت در شورای راهبری فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان خوزستان از سوابق و مسئولیت‌های فرهنگی دولتی فرد آقایی است.

اخبار مرتبط

تبلیغ دین از مسیر رفع گرفتاری‌های مردم می‌گذرد

نشست هم‌اندیشی مبارزه با فرق انحرافی در خوزستان برگزار شد

مهم‌ترین برنامه‌های نیمه شعبان شهرستان اهواز تشریح شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha