توزیع 5 هزار پرس غذای گرم به‌مناسبت دهه وقف

توزیع 5 هزار پرس غذای گرم به‌مناسبت دهه وقف

به گزارش سراج24، بهزاد صادقی طی گفت‌وگویی از تهیه و طبخ ۵ هزار پرس غذای گرم و توزیع بین نیازمندان شهر و روستاهای محمودآباد خبر داد و گفت: این کار باهمکاری اداره اوقاف و کانون خادمیاران امامزاده قاسم(ع) محمودآباد در دهه آخر صفر و دهه وقف صورت گرفته است.

وی افزود: در ایام محرم و صفر بسته‌های کمک مومنانه موقوفات به ارزش هر بسته ۳۰۰ هزار تومان در محل امامزاده قاسم(ع) آماده و بین مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) در شهرستان محمودآباد توزیع شد. 

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان محمودآباد همچنین به توزیع ۱۰۰ سبد غذایی دیگر اشاره کرد و گفت: این بسته‌ها که با همکاری با سازمان تبلیغات اسلامی آماده و بین هیات‌های مذهبی شهرستان توزیع شد.

صادقی یادآور شد: توزیع کمک‌های مومنانه در قالب طرح شمیم حسینی صورت گرفت، در دهه وقف بحث برگزاری مسابقات و محفل انس با قرآن در امامزاده قاسم(ع)، عزاداری به‌مناسب شهادت امام رضا (ع) با حضور خادمیاران آستان قدس رضوی در محمودآباد را داشتیم.

وی همچنین از چهار وقف جدید در این شهرستان خبر داد و اضافه کرد: این موقوفات در حوزه‌های فرهنگی و قرآنی بوده و ارزش آن‌ها حدود یک و نیم میلیارد تومان است.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان محمودآباد در پایان خاطرنشان کرد: پس از شیوع ویروس منحوس کرونا بحث پخت غذای گرم و توزیع آن بین نیازمندان را به‌صورت هفتگی در آستانه امامزاده قاسم(ع) بطور متوسط هفته‌ای ۲۰۰ پرس را داریم که بین نیازمندان بیشتر در سطح شهرستان توزیع می‌شود.

اخبار مرتبط

جامعه درمان با تقدیم ده‌ها شهید ایثار را نشان دادند

۱۲۶ مراقب سلامت طرح «شهید سلیمانی» را در قرچک اجرا می‌کنند

آغاز طرح «حاج قاسم سلیمانی» برای مقابله با کرونا

0 نظر

ارسال نظر

capcha