همه در «جهاد خدمت» حضور داشته باشند

 همه در «جهاد خدمت» حضور داشته باشند

به گزارش سراج24، محمد حسنی به اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران از دیدگاه دشمن اشاره و اظهار کرد: اقتدار ایران اسلامی امروز تا آن حد است که یکی از افسران رژیم صهیونیستی بیان می‌کند به احترام دانشمندان موشکی ایران کلاه از سر برمی‌دارم یا یکی از سناتورهای آمریکایی به عربستان‌سعودی می‌گوید اگر یک هفته حمایت خود را از شما برداریم، فارسی حرف خواهید زد.

او اضافه کرد: اوباما، رئیس‌جمهور سابق آمریکا هم می‌گوید اگر می‌توانستم با دست خودم همه پیچ و مهره‌های هسته‌ای ایران را باز می‌کردم و این‌ها نشانه قدرت ایران اسلامی در جهان است.

این کارشناس ارشد مسائل سیاسی با اشاره به کوبیدن نقطه‌ای مقر داعشی‌ها، ساقط کردن پهپاد آمریکایی، توقیف کشتی انگلیسی و بسیاری دیگر از کارها توسط نیروهای جمهوری اسلامی ایران گفت: امروز ایران قدرتمندترین کشور منطقه و گاهی فرامنطقه‌ای است.

حسنی بیان کرد: نصرت الهی و فرهنگ عاشورا، رهبری‌های پیامبرگونه امام راحل، سیاست‌ورزی‌ها و رهبری‌های دوراندیشانه و حکیمانه رهبر معظم انقلاب، اشراف اطلاعاتی سربازان امام زمان (عج)، جان‌فشانی شهدا و صبر خانواده آنها، مقاومت حداکثری مردم برابر فشار آمریکا و تلاش نخبگان دانش نظامی در ساخت سلاح بومی بازدارنده از عوامل اقتدارآفرین برای ملت ایران است.

این کارشناس ارشد مسائل سیاسی با اشاره به ایثار شهدا و صبر خانواده‌های آنها تأکید کرد: امروز هر چه داریم، حاصل جان‌فشانی‌های شهداست و آنها مظهر اقتدار کشور هستند؛ ما بدهکار و مدیون شهدا هستیم و باید وظیفه‌شناس باشیم.

حسنی ضمن تأکید بر لزوم عنایت به عظمت کار شهدا گفت: برای عظمت کار شهدا باید مقایسه‌ای با 200 سال اخیر داشته باشیم؛ قبل از پیروزی انقلاب اسلامی، طبق مدارک در قالب هفت قرارداد نگین، سه میلیون و 500 کیلومترمربع از ایران جدا شد و آن را به دیگران دادند که بیش از دو برابر مساحت فعلی کشور می‌شود.

او ادامه داد: اگر چنین ایران بزرگی امروز مانده بود، الآن یکی از بزرگ‌ترین کشورهای دنیا بودیم؛ اما بر اثر بی‌غیرتی و بی‌عرضگی پادشاهان قبل از انقلاب، سرزمین‌های زیادی از ما جدا شده و در اختیار دیگران قرار گرفت.

این کارشناس ارشد مسائل سیاسی با بیان اینکه ما مستأجر شهدا هستیم، گفت: صدام ملعون وقتی حمله کرد، تأکید داشت جنگ تمام نمی‌شود تا اینکه رژیم حاکم بر ایران کامل منهدم شود؛ اما وقتی رزمندگان حاضر شدند و فهمید نمی‌تواند غلبه کند، دوباره گفت پنج ایران کوچک بهتر از یک ایران واحد است؛ اما این آرزو هم به گور برد.

حسنی بیان کرد: امروز صدامی در کار نیست و حزب بعث هم قدرتی ندارد؛ اما حکومت اسلامی و ایران هست و حفظ این نظام را شهیدان انجام دادند.

او با اشاره به وظیفه ملت برابر شهیدان اظهار کرد: زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره عاشورایی شهدا که هوشمندانه و بصیرت‌افزا باشد، از مهم‌ترین وظایف امروز ماست و یادواره‌ها باید نسل به نسل انجام شود.

این کارشناس ارشد مسائل سیاسی افزود: تکریم حقیقی و اعتقادی بازماندگان شهدا و مشارکت حداکثری همراه با انتخاب اصلح در انتخابات از مهم‌ترین مسائل است؛ امیدآفرینی برای جامعه ضرورت دارد و طبق بیانیه گام دوم، آینده انقلاب بسیار امیدآفرین‌تر خواهد بود.

حسنی با تأکید بر عمل به رهنمودهای رهبر انقلاب اضافه کرد: حضور فعال در گروه‌های مقاومت بسیج بسیار مهم است؛ چراکه این پایگاه‌های بسیج شعبه‌ای از دانشگاه اباعبدالله الحسین (ع) در سرزمین ایران اسلامی هستند.

او اضافه کرد: تربیت‌شدگان مکتب بسیج می‌توانند علی‌اکبرگونه و زینب‌گونه باشند و اگر می‌خواهیم رسالت خود را نسبت به شهدا انجام دهیم، باید پایگاه‌های بسیج را از انسان‌های ولایی پر کنیم.

این کارشناس ارشد مسائل سیاسی بیان کرد: باید در جهاد خدمت حضور داشته باشیم؛ چراکه رهبری فرمودند بالاترین مبارزه با آمریکا؛ این است که به مردم خدمت شود و مسؤولان باید در خدمت مردم با اخلاص باشند.

حسنی ادامه داد: حمایت‌های مادی و معنوی‌ از نیروی‌های مسلح که پناهگاه‌های غیرقابل نفوذ ملت هستند و تمامیت ارضی کشورمان را امروز مرهون نیروهای مسلح هستیم، باید مد نظر قرار گیرد. نیروهای مسلح از میلی‌متر میلی‌متر خاک کشور صیانت می‌کنند و دشمنانمان امروز در پی تضعیف نیروهای مسلح هستند و باید مراقب باشیم.

او عنوان کرد: عزم همگانی برای زمینه‌سازی ظهور ولی‌عصر (عج) امروز نیاز است و اگر می‌خواهیم میراث شهدا را حفظ کنیم، باید شبانه‌روز برای زمینه‌سازی ظهور حضرت ولی‌عصر (عج) تلاش کنیم.

این کارشناس ارشد مسائل سیاسی تأکید: همکاری مؤمنانه و معتقدانه با سربازان گمنام امام زمان (عج) برای حفظ نظام اسلامی که بالاترین واجب است، ضرورت دارد؛ چراکه اگر حکومت اسلامی باشد، احکام و ارزش‌های الهی و عزت و اقتدار و ذلت دشمنان هم خواهد بود.

اخبار مرتبط

واکسن « کووپارس» واکسنی در تراز جهانی است

نقش آفرینی هیئت‌ها برای حل مسائل انقلاب

سازش و لبخند با استکبار فایده ندارد

0 نظر

ارسال نظر

capcha