مواد مخدر دغدغه مهم ائمه جمعه است

مواد مخدر دغدغه مهم ائمه جمعه است

به گزارش سراج24، امروز به مناسبت آغاز اولین روز از هفته نیروی انتظامی مجموعه نیروی انتظامی چاروسا به دیدار با امام جمعه قلعه رئیسی رفتند.

 

حجت الاسلام صلواتی در این دیدار با تبریک آغاز ماه ربیع الاول و آغاز هفته نیروی انتظامی با تقدیر از عملکرد نیروی انتظامی و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا نیروی انتظامی به خصوص شهید مقداد بویر عنوان کرد: نیروی انتظامی از جمله ارگان هایی است که همیشه و به صورت تمام وقت در خدمت مردم شریف و شهید پرور ایران اسلامی است و کسانی که در این راه به شهادت می رسند از اجر معنوی بالایی برخوردار هستند. 

امام جمعه قلعه رئیسی اقتدار، عزت و رحمت و رافت قانون محوری و ولایت مداری را سه خصوصیت ممتاز نیروی انتظامی دانست و گفت: پاسداری از ارزش ها و آرمان های انقلاب، نظام و امام و ولایت رسالت نیروی انتظامی است و نیروی انتظامی باید با اقتدار در مقابل قانون ستیزان، هنجارشکنان و مخلان نظم و امنیت ایستادگی کند.

وی با بیان اینکه نیروی انتظامی برای پیشگیری از وقوع جرم برنامه های آموزشی در مدارس و مساجد را اولویت خود قرار دهد یادآور شد: کسانیکه در فضای مجازی انقلاب، نظام و دولت را تخریب و تضعیف می کنند و در راستای تحقق اهداف دشمن حرکت می کنند باید برخورد کند و فضا را در اختیار افراد سودجو قرار ندهد تا به تضعیف انقلاب بپردازند، ما به عملکرد ضعیف بعضی مدیران و دولت نقد داریم اما امروز روزی نیست که دولت را تضعیف کنیم چرا که تضعیف دولت تضعیف نظام و انقلاب و ناامیدی در جامعه است.

صلواتی مواد مخدر را یکی از دغدغه های همیشگی خود دانست و تاکید کرد: انتظار است نیروی است چاروسا و شهر قلعه رئیسی را برای مواد مخدر ناامن کند و مطمئن باشید آسیب ها و خطرات مواد مخدر از داعش بیشتر است و کسانی که دارند از این طریق مردم جوانان و خانواده ها را آلوده می کنند همان داعش هستند.

رئیس شورای فرهنگ عمومی چاروسا به سرقت ها در چاروسا هم اشاره و با بیان اینکه سرقت ها در چاروسا آسیب های فراوانی را متوجه مردم می کند تاکید کرد: نیروی انتظامی با همکاری مردم جلو سرقت ها را بگیرد چرا که در بسیاری از این سرقت ها همانند سرقت کابل های برق و کابل های دکل های مخابراتی و تلویزیونی ضررها عمومی برای مردم به بار می آورد و یکی از لوازمات ضروری نصب دوربین های مدار بسته در سطح شهر و ورودی منطقه و شهر است و باید همه مسئوولان برای این امر کمک کنند.

صلواتی در پایان از زحمات و تلاش های نیروی انتظامی در چاروسا تشکر و قدردانی نمودند.

ساعدی فرمانده نیروی انتظامی چاروسا هم در این نشست هفته نیروی انتظامی را بهترین فرصت برای بیان عملکرد نیروی انتظامی دانست و گفت: شهدای نیروی انتظامی معطوف به دوران دفاع مقدس و زمانی خاص نیستند و هر لحظه و در هر جایی آماده جانفشانی و دفاع از این مرز بوم اند. 

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه شهدای نیروی انتظامی نماد شجاعت و پایبندی به ارزش های  نظام هستند، افزود: بسیاری از شهدای ما در نیروی انتظامی در مرزها و در درگیری با اشرار به شهادت رسیدند و این نشان از اهمیت کار نیروی انتظامی که محافظ جان، مال و خاک این سرزمین است دارد و باتوجه به این مسئولیت سنگین هیچ گاه اجازه نخواهیم داد تا خدشه ای به ایران اسلامی وارد شود.  

وی نبود پارکینگ در چاروسا را مهمترین معضل برای نیروی انتظامی دانست و افزود: شبانه روزی به دنبال این سهتیم تا بتوانیم امنیتی پایدار را به جامعه ارزانی کنیم و نیازمندی این مهم همکاری همه با نیروی انتظامی است.

 

ساعدی به عملکرد نیروی انتظامی در چاروسا هم اشاره و خاطرنشان کرد: صلح و سازش چندین پرونده که در سالیان گذشته آسیب های را به همراه داشت، تلاش برای حفظ امنیت با مدیریت چند قتل در سطح بخش، دستگیری چند سرقت و برخورد با مخلان نظم و امنیت از مهمترین عملکرد نیروی انتظامی در چاروسا بود.

وی از برخورد با افراد مخل در زمینه مواد مخدر خبر داد.

اخبار مرتبط

دوره جامع نویسندگی خلاق قلم سبز برگزار می‌شود

امنیت خط قرمز نیروهای مسلح است/ با اقتدار در برابر فتنه‌انگیزی‌های دشمن می‌ایستیم

سومین دوره رویداد هنری رسانه‌ای «عهدواره حاج قاسم»

0 نظر

ارسال نظر

capcha