معاون تبلیغات اسلامی گلستان:

در گام دوم انقلاب اسلامی بیش از گذشته نیاز به عاشورا داریم

در گام دوم انقلاب اسلامی بیش از گذشته نیاز به عاشورا داریم

به گزارش سراج24، حجت الاسلام رضا دیلمی در جمع کاروان های پیاده حرم امام رضا (ع) استان گلستان در مصلی نماز جمعه شهرستان مینودشت اظهارکرد: محرم و صفر فصل رویش انقلابی و تمدن سازی نوین اسلامی است و امروز در گام دوم انقلاب، برای تحقق تمدن نوین اسلامی و مقابله با جریان استکباری، بیش از گذشته نیاز به الهام از درس های ماندگار عاشورا، محرم و صفر داریم.

معاون فرهنگی و تبلیغ اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان تصریح کرد: نظر به شرایط اقتضایی کشور و منویات رهبر معظم انقلاب در راستای رعایت مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا، اگر چه امسال توفیق حضور کاروان های پیاده در مشهد الرضا (ع) را نداشته ایم، ولی با حضور خادمین حرم مطهر امام رضا (ع) در این مراسم، ضمن عرض ارادت به ساحت این امام مطهر و انتقال عطر رضوی، ارتباط قلبی هم برقرار شد.

دیلمی ضمن ابراز امیدواری جهت نابودی این بیماری منحوس کرونا افزود: ان شاء الله برنامه فاخرتری در سال آینده در مشهد مقدس خواهیم داشت.

وی گفت: همه ساله ۲۴ هیئت کاروان پیاده استان از گرگان با بیش از هزار نفر با گذراندن ۱۵ ایستگاه صلواتی در مسیر ۶۰۰ کیلومتر را طی می کردند و به صورت متمرکز هم مهمان هیئت جواد الائمه شهر مشهد بوده اند.

معاون فرهنگی و تبلیغ اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان بیان کرد: امسال ایستگاه های صلواتی در مسیر دایر و مراسم روضه خوانی مختصر برگزار و پخت انجام و در بین خانواده های نیازمند محروم مشهد توزیع شد.

اخبار مرتبط

جامعه درمان با تقدیم ده‌ها شهید ایثار را نشان دادند

۱۲۶ مراقب سلامت طرح «شهید سلیمانی» را در قرچک اجرا می‌کنند

آغاز طرح «حاج قاسم سلیمانی» برای مقابله با کرونا

0 نظر

ارسال نظر

capcha