نماینده ولی فقیه در استان سمنان خبر داد؛

کسب تکلیف از ستاد کرونا برای برگزاری نماز جمعه در سمنان

کسب تکلیف از ستاد کرونا برای برگزاری نماز جمعه در سمنان

به گزارش سراج24، آیت الله سید محمد شاهچراغی در دیدار ظهر پنج شنبه با استاندار سمنان و اعضای ستاد کرونا، به میزبانی دفتر خود در سمنان ضمن بیان اینکه ملاک مصوبات ستاد کرونا است، تاکید کرد: کسب تکلیف از ستاد کرونا برای برگزاری نماز جمعه در سمنان اولویت ما محسوب می‌شود.

وی با بیان اینکه همه باید شرایط امروز جامعه را درک کنند، افزود: قبل از هر برنامه‌ریزی باید از ستاد کرونا درباره نماز جماعت در مساجد نیز کسب تکلیف کرد.

امام جمعه سمنان با بیان اینکه باید بین مهم و مهم‌تر انتخاب کرد، ابراز کرد: در شرایط فعلی نیاز است که حفظ سلامت جامعه و شکست کرونا در اولویت قرار گیرد تا بتوانیم سلامت را در جامعه ترویج دهیم.

آیت الله شاهچراغی ضمن تقدیر از مسئولان ستاد کرونا برای مقابله با این بیماری، بیان کرد: برای مهار شیوع کرونا رعایت نکات بهداشتی و همکاری آحاد جامعه ضرورت دارد و باید همدلی در این زمینه تقویت شود.

وی در دیگر بخش سخنان خود به دو مشکل آب و بیکاری و همچنین موضوع گرانی‌ها نیز اشاره کرد و افزود: مسئولان برای رفع بیکاری در جامعه تلاش مضاعفی داشته باشند.

عضو خبرگان رهبری همچنین با بیان اینکه برای مهار شیوع کرونا رعایت نکات بهداشتی و همکاری آحاد جامعه ضروری است، تاکید کرد: باید اهمیت مراقبت در مقابل بیماری کرونا به مردم بیشتر گوشزد شود.

آیت الله شاهچراغی با بیان اینکه تلاش مضاعف برای رفع مشکل آب از مطالبات مردم نسبت به مسئولان ارشد استانی و کشوری است، بیان داشت: بیکاری و توسعه اقتصادی در استان سمنان به آب بستگی مستقیم دارد.

اخبار مرتبط

جلوگیری از تغییر هویت مشهد به شهر گردشگری

نماز جمعه فردا در استان زنجان اقامه نمی‌شود

تربیت در نظام آموزش نباید مورد غفلت واقع شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha