پیاده‌روی «جاماندگان ارض طوس» در پیشوا برگزار نمی‌شود

پیاده‌روی «جاماندگان ارض طوس» در پیشوا برگزار نمی‌شود

به گزارش سراج24، حسین عباسی ظهر پنجشنبه در جمع خبرنگاران در خصوص مراسم پیاده‌روی «جاماندگان ارض طوس» اظهار داشت: به دلیل وضعیت بحرانی ناشی از شیوع کرونا مراسم پیاده‌روی «جاماندگان ارض طوس» در سالروز شهادت امام رضا (ع) در پیشوا برگزار نمی‌شود.

عباسی افزود: طی سال‌های اخیر و در سال‌روز شهادت ولی نعمت ایرانیان حضرت امام رضا (ع) مردم جنوشرق استان تهران با پای پیاده و در قالب هیئت‌ها و دسته‌های عزاداری به سمت حرم مطهر برادر بزرگوار ایشان حضرت امامزاده جعفر (ع) حرکت نموده و مودت خود به اهل بیت (ع) را نشان می‌دادند که امسال به دلیل شیوع کرونا برگزاری این مراسم ممنوع است.

وی بیان داشت: مراسم سوگواری رحلت پیامبر مکرم اسلام (ص) و شهادت حضرت امام حسن مجتبی و امام رضا (ع) در ۲۸ و ۲۹ صفر حتی‌المقدور به‌صورت غیر عمومی و از طریق رسانه‌ها و فضای مجازی برگزار گردد و در صورت برپایی هیئت‌ها نیز به طور محدود و با رعایت کامل شیوه‌نامه‌های بهداشتی در فضای باز صورت پذیرد.

فرماندار پیشوا در ادامه عنوان داشت: با توجه به وخامت وضعیت کرونا و برای رها شدن از این شرایط لازم است توصیه‌های ستاد ملی مبارزه با کرونا توسط همه افراد جامعه رعایت شود.

اخبار مرتبط

آمادگی ۴۰۰ امدادگر اورژانس در کرمانشاه برای خدمت رسانی به زائران اربعین

ترخیص داروهای مرتبط با کرونا از گمرک فرودگاه امام (ره) با ورود دستگاه قضا

برپایی موکب های اربعین ایران از ۱۰ لغایت ۲۳ صفر/ تاکید بر اسکان و وسائل سرمایشی است

0 نظر

ارسال نظر

capcha