واکاوی نشانه دیگری از فروپاشی درونی رژیم صهیونیستی

واکاوی نشانه دیگری از فروپاشی درونی رژیم صهیونیستی

برنامه «داخل اسرائیل» با اشاره به عدم تخصیص بودجه برای کمبودهای دانش آموزان به گفت و گو پیرامون عدم دسترسی ده‌ها هزار کودک اسرائیلی معادل یک پنجم دانش آموزان به تجهیزات موردنیاز برای آموزش از راه دور به دلیل شیوع کرونا می‌پردازد. موضوعی که دلیل دیگری بر ظاهر شدن نشانه‌های فروپاشی رژیم اسرائیل از درون است.

در این برنامه ضمن مروری بر عدم تخصیص بودجه به دلیل عدم توافق بنیامین نتانیاهو و بنی گانتز و رتبه بالای اسرائیل در مرگ و میر کرونایی در جهان به نسبت جمعیت آن، واکاوی درخصوص تاثیر همه گیری ویروس کرونا بر اقتصاد رژیم صهیونیستی و تاثیر آن بر حوزه‌های مختلف زندگی ساکنان سرزمین‌های اشغالی صورت می گیرد.

نگاهی به مشکل کسری بودجه در رژِیم صهیونیستی، بررسی انتقادها علیه وزیر آموزش و پرورش رژیم صهیونیستی در مورد عملکرد ضعیف و آماده نبودن شرایط برای بازگشایی مدارس و نگاهی به اعتصاب هزاران معلم در رژِیم صهیونیستی در پی ضعف در مدیریت بحران کرونا و تهدیداتی که در صورت بازگشایی مدارس متوجه آنها خواهد بود نیز از جمله محورهای مورد بحث در این برنامه خواهد بود.

«داخل اسرائیل» به تهیه کنندگی حسین الشیماری چهارشنبه ۲۳ مهر ساعت ۲۱:۰۰ به مدت ۲۵ دقیقه از شبکه پرس تی وی پخش می شود و تکرار آن پنجشنبه ساعت ۱۵:۰۰، جمعه ساعت ۱۹:۰۰، دوشنبه ساعت ۱۸:۲۰ و سه شنبه ساعت ۲۱:۰۰ روی آنتن خواهد رفت.

اخبار مرتبط

اقدام آمریکا دیکتاتوری رسانه‌ای است

کار نتانیاهو تمام شد/ لاپید موافقت اکثریت را بدست آورد

وقوع حادثه امنیتی برای «نتانیاهو» پس از نشست اضطراری اعضای کابینه

0 نظر

ارسال نظر

capcha