آمادگی گردان‌های حزب‌الله عراق برای خروج آمریکا

آمادگی گردان‌های حزب‌الله عراق برای خروج آمریکا

به گزارش سراج24، ابو علی العسکری مسئول امنیتی گردان‌های حزب الله عراق بر هدف گیری سلاح به سوی پایگاه‌های آمریکایی در عراق تأکید کرد.

العکسری با صدور بیانیه‌ای گفت: برادران شجاع و مجاهد را به موارد زیر توصیه می‌کنم:

اول: به شناسایی، استقرار و هدف گیری مستقیم و غیر مستقیم سلاح به سوی منافع دشمن و پادگان‌ها و تجهیزات نظامی آن، چه بر روی زمین و چه آنچه حاکمیت هوایی عراق را نقض می‌کند، ادامه دهید.

دوم: در آمادگی آمادگی کامل باشند تا اگر عملیات گسترده ای علیه دشمن آغاز شد، ضربه سنگینی بر آن وارد کنیم و دشمن راه نجاتی جز خروج از عراق نخواهد داشت.

سوم: برادران بر گروه های دشمن صهیونیستی که پیوسته به برخی از پایگاه های آمریکایی عراق رفت و آمد دارند، تمرکز داشته باشند.

چهارم: گزارش روزانه برای اطلاع رسانی ملت عراق در خصوص اقدامات ناقضانه صهیونیستی آمریکایی در آسمان عراق تهیه شود. همچنین یک گزارش هفتگی که فعالیت‌های تخریبگرانه دشمن آمریکایی و سازمان اطلاعاتی آن را آشکار کند و تعداد سربازان و سلاح‌ها و تحرکات آنان را برملا کند.

عضو ارشد گردان‌های حزب الله عراق تصریح کرد: گروه‌های مقاومت عراق، فرصت مشروطی که به دشمن داده است، در صورتی که فردی از حشد الشعبی یا مقاومت عراقی ( نظامی یا سیاسی یا مردمی) از سوی دولت یا از سوی آمریکا یا صهیونیست‌ها هدف قرار گیرد، این فرصت لغو خواهد شد و برگشتی در کار نخواهد بود.

اخبار مرتبط

۱۰۰ هزار نیروی آموزش دیده برای دفاع از لبنان داریم/ جنگ اصلی ما با اشغالگران صهیونیست است

حمله به مساجد، انتقام شکست آمریکا در افغانستان است

مقامات اربیل نسبت به تجاوزات ترکیه به شمال عراق چشم پوشی می کنند/تلاش اقلیم برای استقلال

0 نظر

ارسال نظر

capcha