تشییع پیکر مطهر «شهید بلباسی» به صورت خودرویی

تشییع پیکر مطهر «شهید بلباسی» به صورت خودرویی

به گزارش سراج24، رسول بلباسی درباره تشییع پیکر شهدای خان طومان با تاکید براینکه مراسم تشییع به صورت خودرویی انجام می‌شود، افزود: ما گوش به فرمان مقام معظم رهبری و دستورات ستاد مبارزه با کرونا هستیم و در این شرایط حساس از احساسات خود گذشتیم و برگزاری مراسمی که باید در شأن این شهدای عزیز باشد را منتفی کردیم تا به دست دشمنان بهانه ندهیم.

‏وی از همه مردم و مسافران خواست تا با توجه به دستورات ستاد مبارزه با کرونا پروتکل‌های بهداشتی را در این ایام حساس رعایت کنند.

برادر شهید بلباسی عنوان کرد: امیدواریم با ورود پیکر مطهر شهدای خان طومان برکتی بر این آب و خاک وارد شود و همه ما رهرو این شهیدان باشیم و در راه وصل این انقلاب به انقلاب ظهور آقا امام زمان ثابت قدم باشیم.

وی یادآور شد: استقبال از شهید بلباسی در روز چهارشنبه به صورت خودروی از میدان جانبازان تا حسینیه شهدای ثارالله قائمشهر برگزار می‌شود و مراسم شب وداع بعد از نماز مغرب و عشا با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و پروتکل‌های بهداشتی در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر برگزار می‌شود و مراسم تشییع و تدفین هم پنجشنبه ساعت ۸ صبح از حسینیه عاشقان ثارالله به صورت کامل خودروی به سمت گلزار شهدای سید ملال در فضایی باز و با رعایت فاصله گذاری اجتماعی انجام می‌شود.

شهید محمد بلباسی از شهدای مدافع حرم مازندران بوده که چهار سال قبل در منطقه خان طومان سوریه به فیض شهادت نائل آمد و پیکر مطهرش به تازگی به کشور بازگشته است.

اخبار مرتبط

برنامه‌های هفته وحدت در استان گیلان تشریح شد

دوره تربیت خبرنگاری شهید «هادی باغبان»

۲۰ هزار بسته بهداشتی توزیع شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha