اولین رزمایش جهادی جهادگران کشور در خوزستان برگزار شد

اولین رزمایش جهادی جهادگران کشور در خوزستان برگزار شد

به گزارش سراج24، اولین رزمایش جهادی جهادگران با حضور سردار محمد زهرایی به صورت ویدئوکنفرانس با مسؤول بسیج سازندگی خوزستان، فرمانده سپاه ناحیه باغملک و مسؤولین شهرستان با رمز یا زهرا(س) آغاز این رزمایش را در شهرستان باغملک اعلام کرد.

سردار زهرایی رییس سازمان بسیج سازندگی کشور در سخنرانی ویدئوکنفرانس اظهار کرد: سعی داریم حتما در مناطق محروم خوزستان حضور پیدا کنیم و در تلاش هستیم تا در برنامه‌های عمرانی خود محرومیت‌زدایی نقاط مختلف خوزستان  را در دستور کار برنامه و بودجه قرار دهیم.

در ادامه سرهنگ یونس زبیدی، مسؤول بسیج سازندگی خوزستان، با اشاره به برگزاری اولین رزمایش جهادی جهادگران بسیج سازندگی سپاه ولیعصر(عج) خوزستان در شهرستان باغملک عنوان کرد: این رزمایش توسط ۳۰ گروه جهادی در ۳۰ نقطه از شهرستان و با سازماندهی همزمان ۸۰۰ نفر از جهادگران کارخود را آغاز کرده و در این حرکت جهادی تعمیر و بازسازی منازل محروم و اعزام اکیپ پزشکی صورت گرفته است.

وی افزود: این نیروهای جهادی با هم‌افزایی بسیج سازندگی، ادارات و ارگان ها، خیرین و مردم شهرستان برای تامین مصالح ساختمانی و ابزار آلات کارعمرانی در راستای کمک به محرومان و محرومیت زدایی با تعمیر خانه‌های خانواده‌های بی بضاعت کار خود را انجام می‌دهند.
 
مسؤول بسیج سازندگی خوزستان تصریح کرد: این حرکت جهادی میتواند الگویی برای تمام شهرهای استان خوزستان به ویژه مناطق محروم باشد، تا عمران و آبادانی در تمام نقاط خوزستان ایجاد شود.

اخبار مرتبط

ستاد امر به معروف از پویاترین ستادهای کشور است

۵ هزار جهادگر خراسان جنوبی به میدان مبارزه با کرونا آمدند

جوانان برای حل مشکلات مردم به صحنه بیایند

0 نظر

ارسال نظر

capcha