برگزاری یادواره شهدای وحدت با حضور قالیباف در مشهد

برگزاری یادواره شهدای وحدت با حضور قالیباف در مشهد

به گزارش سراج24، سردار سیدحسین مرتضوی ظهر امروز در نشست خبری یادواره شهدای وحدت، گفت: امسال یازدهمین سالگرد شهدای وحدت «نورعلی شوشتری و رجبعلی محمدزاده» با حضور محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس و فرمانده دوران دفاع مقدس و برگزار می شود.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای ثامن‌الائمه (ع) نیروی زمینی سپاه بیان کرد: این مراسم از ساعت ۸:۳۰ پنج شنبه ۲۴ مهرماه با رعایت پروتکل های بهداشتی در مجتمع آیه های مشهد برگزار می شود.

وی، یکی از اصلی‌ترین مؤلفه‌های قدرت و نظام اسلامی ایران را افزایش همدلی و هم‌افزایی و تلاش همگانی جهت فهم درست از فرامین رهبر انقلاب را از مؤلفه‌های قدرت و نظام اسلامی دانست و حفظ نام و یاد خاطره شهدا را از اصلی‌ترین مؤلفه‌های تأثیرگذار در ارتقاء قدرت دفاعی بیان کرد.

مرتضوی، در خصوص شهید شوشتری گفت: این شهید بزرگوار بدون اعتنا به داشته های خود، برای انجام وظیفه، خود را متشاقانه به محل خدمت می رساند. شهید شوشتری هیچ‌گاه از مردم خود غافل نشد و در هر صحنه‌ای که مردم نیاز داشتند حضور داشت اما امروز می بینیم برخی از مسئولان، تلاشی برای کاهش مشکلات مردم نمی کنند.

وی، شهید شوشتری را از استوانه های دفاع مقدس دانست و ادامه داد: شهید شوشتری، مشورت و همراهی مردم را یک اصل مهم در امور می دانست که ما نیز باید با الگوگیری از شهدا، نیازهای فعلی جامعه را رفع کنیم.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای ثامن‌الائمه (ع) با بیان اینکه دشمن تلاش می کند تا دفاع مقدس را تحریف کرده و آن را خالی جلوه بدهد، اظهار کرد: وقتی ما سیره افرادی مثل شهید شوشتری را بررسی می کنیم، در می‌یابیم که تصمیمات ایشان همواره با عقل و تدبیر همراه بوده است.

اخبار مرتبط

بزرگترین قرآن خطی جهان کجاست؟ + عکس

می‌خواستم به زندگی امروز تلنگری بزنم

تلاش برای رفع نگرانی‌های خانواده‌ها، مجاهدتی بسیار ارزشمند است

0 نظر

ارسال نظر

capcha