انقلاب اسلامی نقشه‌های شوم دشمنان را نقش بر آب کرده است

 انقلاب اسلامی نقشه‌های شوم دشمنان را نقش بر آب کرده است

به گزارش سراج24، حجت‌الاسلام والمسلمین «سید علیرضا ادیانی» رئیس سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی در جمع کارکنان انتظامی استان البرز با تسلیت ایام محرم و صفر و سالگرد رحلت جانسوز نبی مکرم اسلام (ص) و امام رضا (ع)، اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران از گذرگاه‌های سختی به سلامت عبور کرده و امروز به برکت ایثار و ازخودگذشتگی نیروهای نظامی و انتظامی و همت مردم با قدرت به راه خود ادامه می‌دهد.

وی با بیان اینکه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بعد از پیروزی شکوهمند انقلاب وارد برهه ای شد که در مقابل استکبار جهانی قرار گرفت و از همان ابتدا دشمنی‌های پنهان و آشکار علیه انقلاب شروع شد، افزود: دشمنان نظام در تمام این سال‌ها همواره در تلاش بودند که با هر نیرنگی که شده، امنیت کشور را در ابعاد مختلف به خطر بیاندازند.

حجت‌الاسلام ادیانی اضافه کرد: انقلاب اسلامی ایران خط بطلانی بر یاوه‌گویی‌های دشمنان کشیده و نقشه‌های شوم آنان را طی این ۴۰ سال، نقش بر آب کرده است.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا گفت: ملت سرافراز ایران تا زمانی که پیوند خود را با ائمه اطهار (ع) و قرآن کریم ادامه دهد از تمامی گزندها و آسیب‌ها مصون خواهد ماند و این رمز موفقیت و پیروزی این ملت بزرگ بر دشمنان و معاندان است.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: آغاز امامت امام رضا (ع) نقطه عطفی در دین اسلام به شمار می‌آید؛ چرا که گسترش مذهب شیعه در این دوران به اوج خود رسیده است.

حجت‌الاسلام ادیانی با اشاره به بیانات گوهربار امام خمینی (ره) که می فرمایند «این محرم و صفر است که اسلام را زنده نگه داشته است»،افزود: با وجود شیوع ویروس کرونا در سطح جامعه، شاهد شور و شوق مردم در ایام محرم و صفر و عزاداری و عرض ارادت به خاندان اهل بیت (ع) بوده ایم.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا در پایان با تشکر مجدد از زحمات و تلاش‌های مجاهدانه کارکنان انتظامی استان در تأمین نظم و امنیت، برای یکایک کارکنان، نصرت الهی در انجام مأموریت‌ها را از سوی خداوند متعال طلب کرد.

اخبار مرتبط

کمک‌رسانی ۳ گروه جهادی دانشجویی به بیمارستان‌ها

درخشش گروه‌های جهادی شهرستان نظرآباد در رزمایش همدلی

احتمال سقوط بهمن در محور کرج - چالوس

0 نظر

ارسال نظر

capcha