بازگشت پیکر مطهر شهید مسعود منتجبی بعد از ۳۸ سال به زنجان

بازگشت پیکر مطهر شهید مسعود منتجبی بعد از ۳۸ سال به زنجان

به گزارش سراج24، علی کاظمی از بازگشت پیکر مطهر شهید مسعود منتجبی بعد از گذشت ۳۸ سال به شهر زنجان خبر داد، گفت: شهید منتجبی در عملیات بیت‌المقدس به شهادت رسیدند و عصر پنج شنبه پیکر مطهر این شهید بزرگوار بعد از گذشت ۳۸ سال به شهر زنجان برمی‌گردد.

وی بیان اینکه محل تفحص برای یافتن پیکر شهید در منطقه شلمچه صورت گرفته ولی شهید منتجبی از شهدای عملیات بیت‌المقدس هستند، افزود: شهید مسعود منتجبی در سال ۶۱ و در سن ۲۱ سالگی به شهادت رسیدند.

کاظمی با بیان اینکه شهید منتجبی به عنوان بسیجی در جبهه حضور داشتند، ادامه داد: پدر و مادر این شهید عزیز سه ماه پیش فوت کردند و خبر پیدا شدن پیکر این شهید به سایر افراد خانواده اطلاع داده شده است.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان با بیان اینکه پیکر شهید روز پنج شنبه هفته جاری بعد از نماز مغرب و عشا وارد شهر زنجان خواهد شد، گفت: برنامه استقبال از پیکر شهید در عوارضی زنجان-قزوین با برپایی مراسم ویژه برگزار خواهد شد و با توجه به رعایت پروتکل‌های بهداشتی دعوت عمومی برای استقبال، تشیع و تدفین این شهید گرانقدر نخواهیم داشت.

کاظمی ادامه داد: پیکر شهید منتجبی بعد از ورود به شهر زنجان به حسینیه فاطمه الزهرا (س) در جوار شهدای گمنام مجموعه فرهنگی امام علی (ع) سپاه زنجان منتقل خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه مزار این شهید از حدود ۳۸ سال پیش در گلزار شهدای پایین شهر زنجان است، افزود: آئین تدفین شهید منتجبی روز جمعه در این مزار برگزار خواهد شد.

اخبار مرتبط

پیکر شهید مرتضی کریمی شناسایی شد

جزئیات مراسم وداع با پیکر شهید علی عابدینی در فریدونکنار

راه‌اندازی «پویش نذر سلامت»

0 نظر

ارسال نظر

capcha