تهیه 50 هزار بسته گوشت، توسط مسجدی ها برای نیازمندان

تهیه 50 هزار بسته گوشت، توسط مسجدی ها برای نیازمندان

به گزارش سراج24، سعید سعادتی معاون فرهنگی هنری ستاد کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد کشور اظهارداشت: این کانون‌ها با مشارکت برنامه سمت خدا شبکه سوم سیما و موسسه حضرت خدیجه(س)، پویشی را برای تهیه و توزیع گوشت میان نیازمندان اجرایی کردند.

وی با اشاره به اینکه در این پویش بناست به هرخانواده بسته گوشت ۱/۵ کیلوگرمی توزیع شود، تصریح کرد: به هراستان میانگین ۱۵۰۰ بسته گوشت خواهد رسید که با همت اعضای کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد و با حضور امام جمعه و استانداران میان نیازمندان شناسایی شده، توزیع می‌شود.

سعادتی گفت: این طرح در دهه پایانی ماه صفر و مناسبت‌هایی همچون وفات حضرت پیامبر(ص)، شهادت امام حسن(ع) و شهادت امام رضا(ع) و بنا به توصیه‌های مقام معظم رهبری در زمینه کمک‌های مومنانه باتوجه به شرایط کرونایی و مشکلات اقتصادی برنامه‌ریزی شده است که برای اجرای آن مردم، نمازگزاران مساجد و خیرین کمک‌رسان کردند و الحمدلله در مجموع ۵۰ هزار بسته گوشت تهیه و میان نیازمندان توزیع خواهد شد.

معاون فرهنگی هنری ستاد کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد کشور ادامه داد: شناسایی نیازمندان در استان‌ها توسط اعضای کانون‌های مساجد صورت گرفته است.

اخبار مرتبط

بیست و ششمین محموله واکسن کرونا وارد کشور شد

آمار ۳۳ درصدی تزریق دو دُز واکسن کرونا در کشور/ کاهش مراجعاتِ واکسیناسیون در روزهای تعطیل

آغاز مدیریت هوشمند کرونا تا اوایل آبان/ ایجاد محدودیت برای افرادی که واکسن نزده‌اند

0 نظر

ارسال نظر

capcha