توزیع 33 هزار بسته معیشتی در رزمایش همدلی

توزیع 33 هزار بسته معیشتی در رزمایش همدلی

به گزارش سراج24، هدایت صفری امروز با اشاره به اینکه ۲۹ هزار خانوار زنجانی زیرپوشش کمیته امداد استان زنجان هستند، اظهار کرد: تلاش می‌کنیم با بهره‌گیری از ظرفیت‌های مردمی و هم‌افزایی آن با منابع و اعتبارات داخلی این نهاد خدمات موردنیاز گروه‌های مختلف مددجویی مورد حمایت به‌صورت اثربخش و هدفمند به آن‌ها ارائه شود.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان زنجان با بیان اینکه چالش‌های اقتصادی می‌تواند موجب افزایش مراجعات به این نهاد شود، افزود: با توجه به محدودیت‌ها، راهبرد کمیته امداد اجتماع‌ محور کردن فرآیند فقرزدایی و بهره‌گیری بیشتر از ظرفیت‌های مردمی در حوزه خدمت‌رسانی به خانواده‌های تحت حمایت و اقشار نیازمند است.

صفری با اشاره به اینکه مردم نیک‌اندیش استان زنجان همواره در طول انقلاب به‌خوبی نقش خود را ایفا و ولایتمداری و پایبندی خود به ارزش‌های نظام را با تقدیم فرزندان خود در دفاع از انقلاب اسلامی معنا بخشیده‌اند، ادامه داد: خیران و مردمان پایتخت شور و شعور حسینی امروز نیز در حوزه ایثارگری اجتماعی نقش‌آفرینی مؤثری داشته و با احساس تکلیف در انجام مسؤولیت اجتماعی در قبال نیازمندان مشارکت مطلوب و اثربخشی در برنامه‌های اجرایی این نهاد در طول سال دارند.

وی ادامه داد: در سایۀ همین نگاه بیش از ۳۳ هزار و ۵۰۰ بسته معیشتی با استفاده از کمک‌های مردمی و مشارکت خیران در قالب طرح احسان حسینی در مرحله دوم رزمایش همدلی تهیه و بین نیازمندان و خانواده‌های زیرپوشش کمیته امداد استان زنجان توزیع‌ شده است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان زنجان با تاکید بر الگوگیری از معیارها و مکتب مدیریتی امام خمینی (ره ) و مقام معظم رهبری گفت: با پیروی از این مکتب با کار جهادی، حرکت با بصیرت، تفکر بسیجی، اعتماد به نفس و استفاده از تمامی ظرفیت‌ها همگام همراه و ملازم با ولایت بودن می‌توان لذت خدمت جهادی را چشید و آن را در سفره نیازمندان و جامعه هدف جاری کرد.

وی در ادامه از فعالیت 112 مرکز نیکوکاری خبر داد و گفت: به‌ منظور بهره‌گیری بیشتر از ظرفیت‌های مردمی و اجتماع‌ محور کردن فرآیند فقرزدایی ۱۱۲ مرکز نیکوکاری با نظارت کمیته امداد در سطح استان زنجان در حوزه خدمت‌رسانی به نیازمندان فعالیت دارند.

صفری افزود: مردمی و اجتماع‌ محور کردن فرآیند فقرزدایی از راهبردهای اصلی و مهم کمیته امداد استان زنجان در حوزه خدمت‌رسانی به خانواده‌های مددجو با استفاده از ظرفیت مراکز نیکوکاری است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان زنجان با بیان اینکه با هدف ارائه خدمات تخصصی به جامعه هدف ایجاد و توسعه مراکز نیکوکاری تخصص محور از اولویت‌های مهم کمیته امداد استان زنجان در این بخش است، ادامه داد: باهدف ارائه خدمات تخصصی در قالب مسکن، امور تحصیلی و اشتغال ایجاد مراکز نیکوکاری سرپناه، مداد رنگی و کارآفرینی از برنامه‌های اصلی این نهاد در حوزه توسعه فعالیت مراکز نیکوکاری در سطح استان زنجان است.

اخبار مرتبط

بانوان با الگوگیری از حضرت زهرا(س)در تهذیب وخودسازی خود تلاش کنند

توزیع بسته‌های معیشتی میان خانواده‌های تحت پوشش

امام جمعه موقت زنجان درگذشت

0 نظر

ارسال نظر

capcha