حجت الاسلام یزدی:

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مدافع آرمانهای انقلاب است

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مدافع آرمانهای انقلاب است

به گزارش سراج24، حجت الاسلام محمدحسین روحی یزدی ظهر دوشنبه در آئین تودیع و معارفه رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی اظهارکرد: استقلال، بصیرت و موقع شناسی از جمله ویژگی‌های این شورا است که در برهه‌های مختلف و حساس نقش بی بدیل خود را ایفا کرده است.

وی با بیان اینکه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در تمامی شهرستان‌ها و استان‌ها فعال است و با اجرای برنامه‌های مختلف در مسیر انقلاب اسلامی تلاش می‌کند، ادامه داد: مردم سرمایه اصلی این شورا هستند که با لحظه شناسی دقیق خود و حضور به موقع در صحنه‌های حساس و مهم کشور حرف اول و آخر را می‌زنند و همراه انقلاب اسلامی هستند.

حجت‌الاسلام روحی یزدی اظهارکرد: شورای هماهنگی تبلیغات طی سال جاری ١۴ برنامه مختلف و شاخص فرهنگی در سطح کشور اجرا کرده و این آمار نشان می‌دهد که به طور میانگین هر ماه ٢ برنامه در سطح استان‌های کشور اجرایی شده است.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه نیز در این مراسم گفت: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی یکی از برکات نگاه حکیمانه امام خمینی (ره) در اوایل انقلاب اسلامی است که اثرات پر خیر و برکت آن پس از سال‌ها نمایان می‌گردد و ضرورت‌های وجودی آن بیش از پیش جلوه گر می‌شود.

حجت الاسلام سیدمهدی قریشی اضافه کرد: کار شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کار بسیار خطیر و مهمی است و باید با بصیرت و هوشیاری کامل در جهت هماهنگی نهادها و سازمان‌ها در ایام مهم سال عمل کرده و نقش خود را به خوبی ایفا کند در این راستا ضمن قدردانی از تلاش‌های انجام شده در گذشته باید با جدیت در این مسیر گام برداشت.

امام جمعه ارومیه در ادامه سخنان خود ضمن اشاره به آیات و روایات افزود: راه‌های موفقیت در کارها و عاقبت بخیری در هر مسئولیتی توجه به نماز شب و ذکر و یاد و نام خداوند و استمداد از اوست و لازم است همت کنیم در هر کاری صادقانه وارد شویم و با صداقت کار کنیم و صادقانه آن را تحویل دهیم که امیدواریم همه مسئولین در نظام جمهوری اسلامی بر این امور همت داشته باشند.

در ادامه این مراسم از زحمات طاهر بخشایی رئیس قبلی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در آذربایجان‌غربی تقدیر و حجت‌الاسلام ناصر آقایی به عنوان ئیس جدید شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در آذربایجان‌غربی معرفی شد.

اخبار مرتبط

تلخ و شیرین بازی‌های آنلاین

مشارکت 12 هزار نفر از مردم سیستان و بلوچستان در راهپیمایی مجازی 13 آبان

دولت سیزدهم زمینه طنین انداز شدن روحیه جهادی را در کشور فراهم کند

0 نظر

ارسال نظر

capcha