سکوت استانداری مازندران درباره بازگشت شهدای مدافع حرم

 سکوت استانداری مازندران درباره بازگشت شهدای مدافع حرم

به گزارش سراج24، ساعت ۱۴ ظهر دوشنبه را نشان می‌دهد و با آنکه ساعت‌ها از اعلام خبر بازگشت پنج شهید والامقام و مدافع حرم مازندران در اقصی نقاط ایران پیچیده، هنوز پایگاه اطلاع رسانی استانداری و عمارت نشینان ساختمان سفید واکنشی در این حوزه نداشته‌اند.

دریغ از انتشار یک کلمه خبر و یا تصویر شهدای مدافع حرم در پایگاه اطلاع رسانی استانداری مازندران برای این شهیدان که تمام هستی شأن را برای دفاع از این مرز بوم گذاشتند و خود را در مسیری انداختند تا آب در دل بچه‌های این مرزو بوم تکان نخورد.

همچنان متولیان حوزه اطلاع رسانی در استانداری مازندران ترجیح داده‌اند تا تصویر خبر استاندار به عنوان خبر اول این پایگاه باشد و این درحالی است که قشرها و حوزه‌های مختلف تاکنون با ارسال پیام‌، بازنشر تصاویر شهدای مدافع حرم سعی کردند به این شهیدان والامقام ادای دین کنند.

پیکر مطهر پنج شهید تازه تفحص شده مازندرانی صبح امروز برای طواف به حرم مطهر رضوی منتقل شد و قرار است سپاه کربلا جزئیات آئین تشییع، وداع و بدرقه این شهیدان برگشته از شام بلا را اطلاع رسانی کند.

شهید محمد بلباسی، علی عابدینی، حسن رجایی فر، محمود رادمهر و رضا حاجی زاده پنج شهید والامقام تازه تفحص شده مدافع حرم مازندرانی هستند.

اخبار مرتبط

حسن عبدالله‌زاده و محسن عباسی در تدمر سوریه به شهادت رسیدند

به انگشت اشاره شهدا بنگریم!

«خون شریک» روانه بازار نشر می‌شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha