کمک مومنانه ۸۰ میلیارد تومانی یزدی‌ها

 کمک مومنانه ۸۰ میلیارد تومانی یزدی‌ها

به گزارش سراج24، محمدشجاعان در گفتگو با خبرنگاران در خصوص اقدامات انجام‌شده سال جاری در کمک‌های معیشتی توزیع‌شده در بین نیازمندان طی مراحل مختلف رزمایش مواسات و همدلی و کمک مؤمنانه، اظهار داشت: از ابتدای ماه مبارک رمضان امسال تاکنون مردم نیکوکار استان یزد در طی مراحل مختلف رزمایش مواسات و همدلی و کمک مؤمنانه به نیازمندان ۸۸ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان در قالب بسته‌های معیشتی و اطعام گرم برای توزیع در بین نیازمندان به کمیته امداد و مراکز نیکوکاری کمک کرده‌اند.

وی ادامه داد: از مجموع کمک‌های اهدائی به رزمایش مواسات و همدلی طی سال جاری ۴۲ میلیون تومان مربوط به ماه مبارک رمضان، ۲۸ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان عید غدیر خم، هشت میلیارد تومان ماه محرم و ۱۰ میلیارد تومان نیز طبخ و توزیع اطعام گرم بوده است.

شجاعان تصریح کرد: طی این مدت بیش از ۷۹۵ هزار پرس غذای گرم و همچنین ۲۶۳ هزار بسته معیشتی در رزمایش مواسات و همدلی در قالب طرح‌های اطعام مهدوی، اطعام علوی، اطعام حسینی و احسان حسینی در بین نیازمندان استان یزد توزیع شد.

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان یزد با اشاره به تداوم رزمایش مواسات و همدلی در استان یزد، گفت: مرحله چهارم رزمایش مواسات و همدلی و کمک مؤمنانه به نیازمندان در دهه آخر ماه صفر از طریق روش‌های حضوری و غیرحضوری با مشارکت مردم نوع‌دوست استان یزد در حال اجرا است.

وی افزود: مردم خیراندیش استان یزد می‌توانند از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی اینترنتی emdad.ir، کد دستوری #۸۸۷۷* تلفن همراه، سامانه تلفنی ۰۹۶۷۷۸۸ و شماره کارت ۰۶۰۳۷۹۹۸۱۳۶۷۷۷۷۷۷ به‌صورت غیرحضوری در این رزمایش مشارکت کنند.

اخبار مرتبط

ضرورت توجه به تحصیل افراد تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره)

روش‌شناسی آیت الله مصباح یزدی در پاسخگویی به شبهات بررسی می‌شود

کمیته امداد آماده ساخت مسکن برای همه افراد تحت پوشش است

0 نظر

ارسال نظر

capcha