شهید مدافع امنیت تشییع شد

 شهید مدافع امنیت تشییع شد

به گزارش سراج24، در مراسمی که ۲۰ مهر ماه از جلوی ساختمان فرماندهی هنگ مرزی تا آرامستان شهر پارس‌آباد برگزار شد، اهالی این شهرستان در یک وداع باشکوه شهید علی بیرامی را تا منزل ابدی بدرقه کردند.
این شهید مدافع امنیت و 20 ساله دو روز پیش در منطقه مرزی آذربایجان غربی و در مقابله با اشرار و قاچاقچیان به درجه رفیع شهادت رسید تا بار دیگر جوان برومندی از خطه مغان نام خود را در دفتر پرخیر و برکت شهادت به ثبت برساند.
در این مراسم معاون سیاسی و امنیتی استاندار اردبیل اظهار کرد: اگر امروز ملت ایران از امنیت و آرامش کامل برخوردار هستند به برکت خون این شهداست که ایران اسلامی را عزت‌مند و سربلند نگه داشته است.
بهروز ندایی خاطرنشان کرد: شهید علی بیرامی در دفاع از حریم این کشور و امنیت پایدار به درجه عالی شهادت رسید تا برای همه ثابت شود که این ملت با قدرت معنوی و  ارزشی خود لحظه‌ای از مقابله با اشرار، قاچاقچیان و گروه‌های ضدانقلاب آرام نمی‌نشیند.
وی به مناقشه آذربایجان و ارمنستان و اصابت موشک آنها به مناطق مرزنشین کشورمان اشاره کرد و گفت: از طریق مسئولان کشور تذکر جدی داده شده است تا طرفین مناقشه از درگیری در کنار مرزها و اصابت احتمالی گلوله‌ها و موشک‌ها به مناطق مرزی ایران پرهیز کنند چرا که مرزهای کشورمان خط قرمز ما در تامین امنیت داخلی محسوب می‌شود.
معاون سیاسی و امنیتی استاندار اردبیل بیان کرد: نباید دو کشور آذربایجان و ارمنستان به کشورهای فرامنطقه‌ای اجازه دخالت در این مناقشه را بدهند و بیشتر به فکر آرامش و صلح منطقه‌ای باشند.

پیام تسلیت امام جمعه و استاندار اردبیل 
اما در پی شهادت علی بیرامی سرباز پرافتخار استان اردبیل در دفاع از امنیت و حریم کشور پیام تسلیتی از سوی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل و همچنین استاندار اردبیل صادر شد که در این پیام ضمن تسلیت به اهالی منطقه و خانواده معظم شهید بیرامی این عزت و عظمت واقعی برگرفته از مکتب سیدالشهدا و رهروی از طریق اسلام ناب محمدی به دست آمده است.
در این پیام آمده است: دلاوری از خطه مغان در دفاع از امنیت این کشور جان در طبق اخلاص گذاشت تا شرف و عزت را برای مردم کشورمان به ویژه مرزنشینان غیور به ارمغان آورد.

اخبار مرتبط

دیپورت منتشر شد + ویدئو

موشن کمیک آیه های سرخ

اهدای مدال طلای جهانی محمدرضا گرایی به شهید گمنام

0 نظر

ارسال نظر

capcha