توزیع بسته‌های معیشتی گروه جهادی سربازان حاج‌قاسم در کرمان

توزیع بسته‌های معیشتی گروه جهادی سربازان حاج‌قاسم در کرمان

به گزارش سراج24، حمیدرضا افکاری مسئول گروه جهادی سربازان حاج‌قاسم عصر امروز در حاشیه مراسم توزیع ۳۱۳ بسته کمک معیشتی با حضور جانشین سپاه ثارالله استان کرمان در گلزار شهدای کرمان اظهار داشت: این گروه ابتدا در فضای مجازی شکل گرفت و هدف آن در راستای تبیین و ترویج فرهنگ شهید و شهادت بود.

وی با اشاره به اینکه این گروه بعد از شهادت حاج قاسم شروع به فعالیت کرد، گفت: از اسفندماه سال گذشته باتوجه به شیوع ویروس منحوس کرونا، گروه جهادی سربازان حاج‌قاسم اقدام به تهیه و توزیع بسته‌های معیشتی و بهداشتی و طبخ غذای گرم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی کرده است.

 

افکاری عنوان کرد: تا‌کنون توانسته‌ایم در ۹ مرحله با توجه به فرمایش امام خامنه‌ای در خصوص کمک به قشر آسیب دیده از ویروس منحوس کرونا بسته‌های کمک معیشتی را توزیع کنیم.

مسئول گروه جهادی سربازان حاج قاسم بیان داشت: در این مرحله همزمان با اربعین حسینی، ۳۱۳ بسته معیشتی و بهداشتی آماده شد که 200 بسته راهی روستاهای کم برخوردار رودبار جنوب که از قبل شناسای شده‌اند، می‌شوند و مابقی در حاشیه شهر کرمان توزیع خواهد شد.

جمع‌اوری 1.5 میلیارد تومانی کمک خیران

محمدعلی نظری جانشین سپاه ثارالله استان کرمان اظهار داشت: در کنار قبور شهیدان به ویژه شهید سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی سیدالشهدای مقاومت، فاز سوم خدمات مؤمنانه گروه جهادی سربازان حاج‌قاسم با کمک خیران اقدام به جمع‌آوری ۳۱۳ بسته مواد غذایی و بهداشتی کرده‌اند.

 

وی با بیان اینکه این بسته‌ها بین افراد آسیب دیده از ویروس منحوس کرونا که از قبل شناسایی شده‌اند  توزیع خواهد شد، افزود: این گروه جهادی از ابتدای شیوع ویروس کرونا در استان توانسته با کمک خیران یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان جمع‌آوری و بسته‌های کمک ‌معیشتی را تهیه و بین نیازمندان توزیع کنند.

جانشین سپاه ثارالله استان کرمان ادامه داد: ارزش ریالی هر کدام از ۳۱۳ بسته کمک معیشتی، ۲۵۰ هزار تومان است.

اخبار مرتبط

توزیع 300 بسته معیشتی ناجا بین عشایر

طرح "کرامت"محرومیت را از چهره محلات حاشیه‌ای کرمانشاه می‌زداید؟

حمایت مالی بنیاد برکت از 61 واحد فناوری کرمانشاه

0 نظر

ارسال نظر

capcha