درگذشت چند تن از والدین شهدا و ایثارگران در روزهای اخیر

 درگذشت چند تن از والدین شهدا و ایثارگران در روزهای اخیر

به گزارش سراج24، حاجیه خانم «نصرت کوچکی» مادر شهیدان «محمد زمان و علی اکبر شالبافی» از استان خوزستان دار فانی را وداع گفت و به فرزندان شهیدش پیوست.

«حاج محمد زمان شالبافی» سال ۶۴ در عملیات والفجر8 و پاسدار  «علی اکبر شالبافی» سال ۶۵ در عملیات کربلای پنج به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

همچنین «محمد فدوی بوستانی» جانباز ۷۰ درصد از شهرستان رشت پس از سال‌ها تحمل درد مجروحیت دوران دفاع مقدس بر اثر رنج ناشی از جراحات جنگی به مقام رفیع شهادت نائل آمد. وی از نیروهای اعزامی سپاه به عملیات‌های جنگی در سال ۶۳ در منطقه کردستان بود که به مقام جانبازی نائل آمد.
 

علاوه بر این حاجیه خانم «بتول رخشان» مادر شهیدان «محمدرضا و احمدرضا باغبانی مشکانی» پس از تحمل سال‌ها دوری از فرزندان شهیدش بر اثر بیماری و کهولت سن به فرزندانش پیوست.


 احمدرضا باغبانی مشکانی متولد سال ۴۲ در کاشان، سال ۶۲ در مریوان بر اثر اصابت ترکش به فیض شهادت نائل و در گلزار شهدای مشکات به خاک سپرده شد.


محمدرضا باغبانی مشکانی سال ۴۷ در روستای مشکات از توابع شهرستان کاشان چشم به جهان گشود و سال ۶۴ در اشنویه بر اثر اصابت ترکش به شهادت رسید و در کنار برادرش آرام گرفت

اخبار مرتبط

«محمدحسین فرج نژاد» صهیونیست پژوه و فعال رسانه ای درگذشت

جانبازان نخاعی و همسرانشان با واکسن ایرانی برکت، واکسینه می شوند

حجت‌الاسلام صادق رزاقی بر اثر ایست قلبی درگذشت

0 نظر

ارسال نظر

capcha